Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lesz tőle bajom, hogy 3-szor...

Lesz tőle bajom, hogy 3-szor kipróbáltam a cigit, de minden alkalommal csak egyet szívtam bele, mert elkapott a köhögés?

Figyelt kérdés
Legelőször nem tüdőztem le,csak torokba tudtam szívni...

2014. aug. 16. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz.
2014. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Soha ne dohányozzál!
2014. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
No para semmi gond
2014. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igy nem jó. Tessék erőltetni.Ha köhögsz hát köhögj. Egy kis akarat erővel menni fog a dohányzás. Meg jó sok pénzzel. Mindenki így kezdi, én is igy kezdtem. Én még szédültem is a cigitől. Aztán évekbe telt mire leszoktam róla.
2014. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én nem akarok dohányozni utolsó válaszoló...csak érdeklődtem,hogy lehet e bajom ennyitől!
2014. aug. 18. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
10 éve cigizek, volt, hogy láncdohányoztam... mellette biciklizek, futok, hegyetmászok, néha kondizok, kajakozok. Teljes nyugalommal kijelenthetem, hogy ennyitől semmi bajod nem lesz, ha csak nem vagy erős asztmás...
2014. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!