Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudom keményre...

Miért nem tudom keményre tölteni a cigit?

Figyelt kérdés
Ilyen töltőm van: [link]

2014. aug. 19. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem reg ota ttöltöd. Ki kell am eszt is tanulni,. Majd menni fog,az elejen nekem se ment. Tenyleg ni cs mit tenni,jol nyomkodd meg.
2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért mert kevés dohányt raksz bele?
2014. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha csak a vége puha akkor új töltő

az ilyenek fél évig bírják

2014. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1. Ilyen töltőt használok 3 éve :) ( kb 2 napig tart egy 40grammos dohány, szóval azt se mondhatjátok, hogy kevésszer használom ) Semmi baj nincs vele. Ezen kívül van drágább töltőm is, amivel 2szer annyi idő alatt sz_rokat tudok csak tölteni...ennyi idő" gyakorlás" után kb fél óra alatt eltöltök egy 40grammos dohányt.

2. A lényege az, hogy berakod a dohányt, bankkártyával letömöríted, hüvely rá, húzzad neki. Kitapasztalod mennyi az a dohány mennyiség amit szépen végigtölt benne és nem akad el, ha túl kemény vagy csomós akkor elakad és nem tölti a végébe. A töltő nagyon jó, a legolcsóbb, de minden ismerősöm erre esküszik...:)

2014. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!