Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy évig cigerettáztam most...

Dominika67 kérdése:

Egy évig cigerettáztam most egész nzaron egyetlen egy doboyyal szivtam el nem többel (erre büszke vagyok xD ) Pl. A tegnap szivtam és már ma is akarok. Van egy olyan érzesem h fogok is. Nah szóval érdemes lenne visszaszoknom van ételme egyáltalan?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, mondom én, mint aktív dohányos. Mégis mi értelme lenne? Most ezt az időszakot le kell küzdened és ha ez sikerül, később sem lesz gondod.
2014. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És te miett szivol??
2014. aug. 20. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme. Minden este úgy fekszek le, hogy holnaptól nem gyújtok rá, és minden reggel mégis rágyújtok, pedig ha az első szálat elszívtam, már veszett ügy.
2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes voltál annyira uralkodni magadon egész nyáron, ami nagyszerű dolog, itt az ideje, hogy leszokj. Az indokokat nem is szeretném felsorolni. Először azt fogod észrevenni, hogy több pénzed marad. Az lesz a legkézzelfoghatóbb eredmény. Azt hiszem fiatal vagy. Még nem igazán érezted a dohányzás káros hatásait. Azt majd idővel. Egyik a másik után. Hát azt ne akard!
2014. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen ne akadj fenn ezen, ne kösd magad bizonyos rögeszmékhez, mert azoktól fogsz állandóan bekattanni.


A cigaretta az én életemben is olyan, hogy alkalomadtán rágyújtok, máskor meg eszembe sem jut. Ezt így hagyom, mert nem akarom, hogy a folyamatos leszokás és visszaszokás irányítsa az életemet.


Van, aki szerint nem lehet valamit úgy csinálni, hogy az ember ne függjön tőle, nos ezzel nem értek egyet. Én magam is, illetve számos ismerősöm is van, akik időnként rágyújtanak, isznak, füveznek, stb. , de szó sincs arról, hogy függnének tőle vagy a megszállottuk lennének.


Egyszerűen tudni kell úgy használni mindent, ami az életben van, hogy közben ne válj a rabjává. S ha leakarsz szokni, akkor szokj le, de ne csinálj belőle ügyet. Nincs annál rosszabb, mint amikor valaki bekerül a " leszokom - nem szokom le " ördögi körbe.

2014. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs értelme.
2014. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj..


te tudod. Szivjal ha jo, esik

2014. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fajafogam ***** válasza:

A cigaretta nagyon káros a testednek, te kezedben van a döntés hogy szét akarod vágni a tested és az elméd vele vagy szép életet akarsz élni. A dohányfüst undorító de ha neked egy pillanatnyi boldogság megér ennyit akkor hajrá.

De ha le akarsz szokni vagy akarsz de nem érzed hogy menne írhatsz nekem

2014. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy mi a kérdés? Ajánlom az alsó tagozat újbóli kijárását...
2014. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszonom zepen a valaszkatt :*
2014. aug. 25. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!