Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi Thc-t érez be az eber...

Mennyi Thc-t érez be az eber vagyis mennyi a legminimálisabb amit már érez az ember. Nem tudom mennyire érthető a kérdésem, próbálok minnél értelmesebb lenni, a füves csokitól mennyire tép be az ember?

Figyelt kérdés

#fű #THC #marijuana #BETÉPÉS
2014. aug. 22. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval, hogy mások is értsék a kérdésed, arra lennél kíváncsi, hogy:

Mekkora az a thc tartalom, amit már érzékel az emberi szervezet, azaz, amitől már "betép" valaki?


A kérdésed második része értelmesen van megfogalmazva.

2014. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az a füves csoki?
2014. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen erre lennék kíváncsi,kicsit szarul fogalmazok bocsánat.
2014. aug. 24. 09:50
 4/4 anonim válasza:
Az hogy mennyi az a THC mennyiség arra azt tudom válaszolni h fogalmam sincs legalábbis a pontos adatra..A fűnek 3 fajtáját különböztetjük meg Cannabis sativa,indica,rudealis..Hogy mi a különbség? A THC és a CMB mennyiség..Na kezdjük azzal hogy a rudealistól(ipari vagy vadkender) nem állszbe ugyan is ebbe nagyon csekély mennyiségbe vannak jelen a ható anyagok kb.1-2% max 4(de az már valami rambo rudealis)..ellentétben a másik kettővel ahol 12-től egészen akár a legendás OG kush-ig ami olyan 20-22%..(1% is sokat számít egyenesen arányosan nő az élvezeti faktor) de ugye bár amikor szívsz vagy meg eszed akkor nem jut el az összes THC/CMB a szervezetedbe.. és ugye bár az se tök mindegy ezek alapján hogy milyen füvet is szívunk.. van hogy 0.3-as cigitől fetrengesz de van hogy kell egy jó feles vagy akár gramm mondjuk én személy szerint nem operálok kevés mennyiséggel mert én csak tisztán szívom a zöldet dohány nélkül úgy az igazi.. szóval hogy valamilyen választ kapj is ha szívni akarsz vagy spacecaket csinálni akkor az hogy be e állsz vagy nem az már csak minőség kérdés és ezért van hogy nem tök mindegy mennyi is az annyi..de általában egy 0.3 cigitől azért már jót érzel ha meg ki fogsz mondjuk egy lemon skunkot(16% THC) na akkor szerencséd van mert az úgy gajra vág hogy csak na.Remélem azért valamennyivel már jobban át látod a dolgokat és ne is foglalkozz a milyen káros is a fű témával aztán csak ügyesen!BÉKE!
2014. szept. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!