Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki nem dohanyzik, es...

Ha valaki nem dohanyzik, es nem tudja a spanglit letudozni, csak beszivja es bent tartja, az ugyanugy erzi a thc hatasat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább igyál! Ha mindenképpen thc-t akarsz, inkább sütibe süsd bele. A füstje nagyon károsítja a tüdőt. Sokkal jobban mint a dohányfüst, és ez nem a thc miatt van, hanem a füstjében levő egyéb karcinogén anyagok miatt. Egy pulmonológus a múltkor nyilatkozott a tv-ben és azt mondta, hogy huszonéves (egyébként nem dohányzó) pácienseinek olyan állapotban van a tüdeje, mint az évtizedek óta dohányzó 50-60 éveseké. Valamelyik neves külföldi újság ennek hatására vissza is vonta a fűvel kapcsolatos liberális nézeteit.
2014. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van... és hogy a kérdésre is válaszoljak, ha nem tüdőzöd le, nem is fogsz beállni...
2014. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "nem tudja"? Nem művészet... Beszívod a szádba majd mielőtt kifújnád, veszel egy nagy levegőt. Én se cigizek, de azért le tudom tüdőzni.
2014. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... "Mesélték", hogy tavaly télen az "ismerősöm" influenzás volt és köhögött nagyon, így cigizni se volt gusztusa, letüdőzni 1 hétig nem is tudott semmit mert köhögőgörcse lett. Így félúton tartogatta valamivel több ideig, mint tüdőben lenntartani szokás. És így is megcsapta, nem hűdenagyon de azért megcsapta.
2014. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!