Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A leszokásnál nektek hogy volt?

A leszokásnál nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
2 éve rendszeresen dohányzom 2-3 naponta vettem a dobozt. Most elhatároztam, hogy leszokom! Az lenne a kérdésem, hogy ti mennyit híztatok utána kb. Kérlek titeket, csak a kérdésre válaszoljatok és ne azt kezdjétek el, hogy mennyire egészségtelen szokj le ne érdekeljen semmi. Így is úgy is leszokom, csak ez érdekel.

2014. szept. 5. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint két évtizede hagytam abba, mert már napi 3 doboznál tartottam. (Mondjuk, akkor még 19.60 volt egy doboz cigi). Nem akarlak elrettenteni, de alaposan meghíztam, talán 30 kiló is rám jött. Viszont egy év alatt le is ment rólam, anélkül, hogy ezért bármit is tennem kellett volna. Így az egész akciót csak a ruhatáram bánta.
2014. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és körülbelül mennyi ideig dohányoztál?
2014. szept. 5. 12:11
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
én mikor leszoktam 45kg-ot adtam le, mivel rá 1-2 hónappal, ahogy tisztult a tüdőm, nőtt a mozgásvágyam, és elkezdtem bringával bejárni az országot.
2014. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
2,5- 3doboz pirosfőnix vagy simphonya volt az "adagom" naponta !kétszer hagytam abba! 80kg voltam most 100 vagyok,de nem feltétlenűl a leszokás miatt! hiány potlásra figyelj! ne nassolj,csak rágozz vagy nekem a fogpiszkálo rágássa jőtt be! de lehet,hogy erre is rászoktam!
2014. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Több mint húsz évig bagóztam. Mezítlábas (füstszűrő nélküli) cigikkel kezdtem, később Symphoniát szívtam. És leszokás után én is gyufaszálat, fogpiszkálót rágcsáltam egy-két évig.
2014. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmin nem változtattam leszokás után, 6 hét alatt 8kg-t híztam. Akkor visszaszoktam és pár hét alatt le is ment, visszaállt a normál emésztés.
2014. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-6 evig cigiztem mikor terhes lettem abba hagytam sokat ragoztam az elejen, hizni nem hiztam csak annyit amennyit a gyerek nott a hasamba!! Most nem hogy a cigire de a ragora se tudok ranezni!! :)
2014. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyolc éve szoktam le, azóta folyamatában huszonegy kilót híztam. Nem eszem többet, mint előtte, de sajnos nem tudok fogyni.
2014. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, én jelenleg benne vagyok a leszokásban 5 éve dohányozta m, napi 1 doboz töltött cigit, most 44 órája nem gyújtottam rá, viszont hogy eltereljem a figyelmm futok és biciklizek :) tehát nem hiszem, hogy hízni fogok, csak esnék már túl a nehezén :D
2014. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 évig dohányoztam, a végén napi 2 dobozzal szívtam el. Most már 5 éve múlt, hogy nem dohányzom. Nem híztam meg nem is szoktam rá semmi különös póttevékenységre, igaz tudatosan csináltam az egészet. Nem volt könnyű az 1-2 hónap, de megérte! :)

37/N

2014. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!