Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni mihamar...

Hogyan tudnék leszokni mihamarabb a dohányzásról? Korábbi dohányosok, tudnátok segíteni? Pár tanácsot adni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy sajnos 3 éve dohányzom ,elég erősen. Napi 15-20szál! Sőt, nem is gyengét, Nikotin 0,6 - 0,5 Mg/cigaretta- t szívok!

2 hetem van arra,hogy leszokjak,egyéb okokból.

Tudom, hogy csak rajtam áll..

Hogyan tudnék leszokni?

Nikotin tapasz és rágók nélkül.

Elsősorban korábbi dohányosok válaszát várom!

Nektek hogyan sikerült?

Fontos lenne!



2014. szept. 9. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz leszokni, ha soha többé nem gyújtassz rá.
2014. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves #1 váloszoló!

Ezzel tisztában vagyok, de ha már dohányoztál, akkor tudod, hogy nem olyan könnyű, mint amilyennek tűnik.

2014. szept. 9. 23:39
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha adsz egy e-mail címet, átküldöm neked Allen Carr könyvét.
2014. szept. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Első vagyok. Én ezzel a módszerrel szoktam le majdnem kilenc éve.
2014. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Édesanyám is így szokott le. Elhatározta, hogy másnaptól nem gyújt rá, és kb. 15 éve egy szálat sem szívott. Ezzel a módszerrel bőven benne lennél a 2 hétben.
2014. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem is elküldenéd emailba a könyvet?
2014. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Írjatok e-mail címet priviben.
2014. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az icoach-ra!Nagyon sok jó tanácsot adnak!
2014. szept. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hello!

Én is leszokóban vagyok most. (Nem piszkálásból de amit te szívsz/ szívtál az nem éppen erős cigi. Az erős cigi Nikotin 10 mg. Na én ilyet toltam 5 évig.) Most azért szenvedek rendesen. Nem alszom jól. Be van vérezve a szemem 2 napja. Nem vagyok drogos! (Csak, hogy tisztázzuk!) De mint az előző hozzászólók is írták, egyik napról a másikra le kell tenni. Nyáron neki futottam már a leszokásnak, vissza estem. Gyengébb cigit vettem, hogy majd szépen fokozatosan abba hagyom. Nem jó! Múlt hét szombat óta nem szívtam. Jelenleg nagyon ki vagyok. De sajnos másképp nem fogom/ fogod letenni. Ha van olyan barátod aki nem dohányzik, nem haver, kérd meg, hogy segítsen! Találkozzatok, beszélgessetek stb. Nekem ez segít valamennyire.


Sok sikert!

Üdv!

2014. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is leszokás előtt allok.


Van egy nagyon jó taktika.

Az internet tele van gusztustalan, betegségekről készült képekkel. Amik a dohányzásra vezethetők vissza. Mikor úgy érzem, hogy rá kell gyújtanom, megnézek pár ilyen képet, és elgondolkozok. Én is szeretnék így járni?!

Vagy egészségesen megoregedni, a párom melett, az unokáimra mosolyogni.


Helyesírásért elnézést, tablettről írtam, és nem vagyok magyar.

2014. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!