Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le a dohányzásrol...

Miss alezandra zeb kérdése:

Hogy szokjak le a dohányzásrol, a rágo és a tapasz nem segít?

Figyelt kérdés
Max 3 ig birom , hogy ne gyujtsak rá , de nagyon nem tetszik a reggeli köhögés miatta.
2014. júl. 23. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem segít? Kicsi adagot használsz, vagy pszichésen függsz?
2014. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gebasz1 ***** válasza:
Én 10 éve tettem le :Elmentünk bulizni a haverokkal annyit szívtam amennyit csak lehet, haza érve egymásután még elszívtam 5 szálat /lánc dohányos voltam/. Majd mivel félholtra ittam magam csak hányni keltem fel meg inni .Az első 2 nap undorodtam a cigi szagától is utána meg zabáltam 3 hónap +12kg -val nehezebben már eltudtam úgy menni bulizni hogy hiába kínálgattak nemet tudtam mondani.Ha tudod időzíteni akkor tervezd úgy hogy a közeljövőben ne legyenek nagyobb lelki krizisek különben azonnal vissza nyúlsz a cigihez.
2014. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akik elolvassák, vagy a lustábbak meghallgatják hangos könyvben Allan Carr: Rövid úton leszokni a dohányzásról, címû könyvét, azoknak egy igen jelentõs hányada le is szokik. Nekem is ez segített legtöbbet 13 év napi 1.5-2 doboz után.

A könyv tulajdonképen agymosó technikákkal ad egy olyan gondolkodást, ami jelentõsen megkönnyíti, hogy egyik napról a másilra leszokj... de persze csak azoknak mûködil, akiknek van szövegértése...

2014. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de nagy akarat kell hozzá. Nekem azt mondta az orvos, hogy mérsékeljem. Adtam 6 szálat magamnak egy napra, az nagyjából délig elfogyott, ettől rettentő ideges lettem. Aztán egy rosszullét(nem a cigarettától) után határoztam el, hogy abbahagyom, csak ne haljak meg. Az első nap elment valahogy, sokat piszmogtam, de túléltem. Arra gondoltam, ha ez sikerült, a második is sikeres lesz. Igen, de a harmadik! hát az volt a leggyötrőbb. Még a csontom is fájt az elvonási tünetektől, de ma már nem cigizek.Javult a szaglásom, a tüdőm valószínűleg tisztább, mert éreztem, hogy több levegőt kapok. És nem fog el reggelenként köhögő roham.
2014. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akarat kell hozzá.!!! Szerintem a rágó még szarabb leszokásnál.
2014. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!