Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyám nem akar leszokni a...

Anyám nem akar leszokni a dohányzásról, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Naponta fél-1 doboz cigarettát szív, és évek óta könyörgök neki hogy tegye le, de nem tudja. 15 éves fiú vagyok, a cigarettát utálom, de annyira hogy hányingerem van tőle.

Anyám mindig ígérgeti hogy na majd Karácsonyra, majd születésnapomra, meg ekkor akkor, de képtelen letenni. Rávettem mindenre, volt ilyen kezeléseken, de semmit nem használt.

Sokat vitatkozunk, de nem tudja letenni.


2014. aug. 16. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő sem akarja, akkor teljesen esélytelen sajnos.
2014. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kezelések és társaik teljesen feleslegesek, legtöbbjük semmit sem ér. Amit az első írt, ha nem akarja nem fogja letenni. És ez is agyban dől el, tehát hiába mondogatja, hogy ekkor akkor leteszi, ha NEM akarja, nem fogja megtenni. Amúgy anyukámnak én is rengeteget könyörögtem, de nem miattam tette le később.
2014. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű megszabadulni a cigarettától.Én 24 éve szívom,nem is emékszem magamra nemdohányzóként.És minden nap,úgy ébredek fel,hogy ma már nem gyújtok rá.És mégis...Borzasztó szenvedés ez,hidd el,anyukádnak is!
2014. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban agyban dől el, kívülről aligha lehet bármit tenni. Ha esetleg a te egészségedben lehetne valami romlást kimutatni a beszívott füst miatt, akkor talán mérsékelné, de ez sem biztos. Az egyik oka biztosan az, hogy a dohányosok jelentős részénél kialakul egy feltételes reflex a reggeli székletürítés és a rágyújtás között. Ez olyannyira így van, hogy rágyújtás nélkül nem is tudnak üríteni és székrekedés lép fel.
2014. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, amíg nem a te keresetedből veszi. Mit bas zogatod, van elég gondja anélkül is, gondolom.
2014. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az utolsó p4rasztal nem értek egyet!

Születésnapjára szerezz neki egy elektromos cigaretátt.

Én sem birom a füstöt de szerencsére az én rokonaim nem cigiznek. De én biztos ezt tenném :9 ha neked nem adják ki ami valószínü kérd meg apukádat.

2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen a másik nagyon fontos az egészsége miatt kéne leszoknia
2014. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyád a paraszt, aki nem evett meg...
2014. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!