Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról leszokás kezdeti...

Dohányzásról leszokás kezdeti fázisban?

Figyelt kérdés
Sajnos pár hete rászoktam a dohányzásra, eddig nagyon ritkán ha egy szálat füstöltem el. Most meg heti 1-2 doboz. Alapból magas a vérnyomásom, szóval semmi előnye nincs, így le is akarom tenni minél előbb. Sajnos a papírforma nem érvényesül, ert kívánom. Úgy gondolom még most van itt a lehetőség, hogy könnyen letegyem. Tudtok praktikákat, ami így a kezdetekben leszoktathat?
2014. szept. 15. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek praktikák, csak elhatározás, hogy akkor ez volt az utolsó szál és soha többet.

Dobd ki a cigiket, az öngyújtókat, ne legyen nálad soha.

2014. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nem vagy rászokva, annyi az egész hogy ne gyújts rá.
2014. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 5 évi dohányzás után most töltöm az elsõ napomat. Szinte kattog az agyam, számolom a perceket. 19 órája nem szívtam egy szálat sem... ezelõtt napi 1 doboz. Egyfolytában a cigire gondolok, de megpróbálom lekötni magam. Az elõbb bicikliztem egy órát, eszek, takarítok, és miegyéb. Van egy szál cigim, amit ha már nagyon nem bírom, akkor szagolgatom, úgy teszek, mintha szívnám, de nem gyújtom meg. Elhitetem magammal, hogy ha elszívnám, akkor sem változna semmi. Kíváncsi leszek, de a szaglásom jobb lett, az ízlelésem is, és nagyon megnõtt az étvágyam :)
2014. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!