Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Több mint egy hónapja leszokta...

Több mint egy hónapja leszoktam a dohányzásról, viszont ma rágyújtottam de nem tüdőztem le egyszer sem. Ez nagyon baj?

Figyelt kérdés
Ezzel most kukába vágtam az egy hónapot? Úgy hallottam a nyálkahártyán keresztül is fel szívódik. Ettől remélem nem leszek újra függő, vagy egészségügyi szempontból nem romlott a helyzetem amit 1 hónap alatt elértem ugye? Nagyon megbántam azt a nyamvadt szálat!!!!!

2014. jún. 11. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, csak most már vigyázz, hogy ne forduljon elő ilyen se. Kitartás! :)
2014. jún. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Legalább nem tüdőzted le.

Tudod Én minden nélkül tettem le már több éve,igen erős dohányos voltam.

Nos amit tarts észben ha egy hónapot kibírsz akkor miért ne bírnál ki 2 hónapot! Ha 2 hónapot kibírsz akkor félév is simán elmegy,ész észre sem veszed hirtelen hogy már évek óta nem szívod :)

Nálam kb 1 éven keresztül tartott az az érzés hogy bármikor rágyújtanék szívesen.Azt hittem hogy ezt az érzést életem végéig megtartom,de hála égnek 1 év után teljesen eltűnt.Most már annyi ideje leszoktam hogy nem is bírom letüdőzni mert köhögök tőle :)

Amikre figyelj oda hogy mikor holtpontok vannak akkor ne gyújts rá! Inkább kerüld a helyzeteket is.

Tőlem nagyon sokan sajnálták aq leszokást,így sok embertől kaptam a szivatást hátha visszaszokom(mert roha dt ingyenélők voltak)

Szóval amikor rád jönnek ezek a dolgok akkor foglald le magad munkával,vagy valami hobbival vagy akármi mással is.

Az első hónapon túl vagy,nehezebb nem lesz!Csak tényleg próbáld kerülni még az ilyen helyzeteket is !

1 hónapot nem vágtad haza ezzel az egy szállal ,ez nem így működik :) Általában az első hét a kritikus,na meg akkor van szívás ha használsz nikotinpótlót....Ezek a nikotinpótlók is csak nagy humbuk meg amellett nem lehet leszokni mert az csak felerősíti azt az érzést hogy rá kell gyújtanod.

2014. jún. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igy angyobb rá az esély hogy ujra kezded, sokan épp igy buknak el és ujra kezdik. utaság volt.
2014. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez azt jelenti, hogy nem szoktál le, kívánod még a nikotint és a "filínget"... A nikotin - ami függőséget okoz - nem csak a tüdőn keresztül, hanem a száj nyálkahártyáján át is felszívódik (lásd pipások. Nem jó a próbálkozás, fenntartja a függőséget!
2014. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bizony te nem szoktál le. !!! Ugyan ott vagy mint régebben. Folytatod. GYENGE vagy.
2014. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!