Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kék dunhill cigiről mi a...

A kék dunhill cigiről mi a véleményetek? Mennyibe kerül, milyen az íze, füstje stb. Ha van valami másik cigi amit jobban szerettek azt nyugottan írjátok le. Csak azok kíméljenek akik azt írják hogy ne dohányozzak!

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne dohányozz!
2014. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ezt írtam hogy ne ilyeneket kommenteljetek a kérdésem alá hogy ne dohányozzak stb! Nem azvolt a kérdés hogy mennyire káros és hogy elkezdjem-e!!
2014. szept. 22. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg 1060 Ft, nagyon régóta ezt szívom. Lehet csak a nosztalgia mondatja velem, de talán régen tényleg minden jobb volt. Már ez is csak 19 szálas, a dohány is kevésbé markáns, mint régen.


Régen viszonylag drágának számított, viszont ha azt nézed, hogy talán már egy LD is 960, akkor az a plusz 100 Ft semmiség. Főleg hogy hosszabb is, mint az átlag, illetve apróbbra is van vágva a dohány, keményebbre van tömve a hüvely. Nem olyan, mint egy viceroy, hogy fele levegő, a másik felét inkább nem is akarod tudni...

2014. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azzal kezdtem és még mindig azt szívom. Voltak megszakításaim,gyengébb pillanatok amikor elment az l&m vagy a winston is, nameg marlboro, de mindig visszatértem a kék dh-ra. Ha kezdő dohányos vagy, lehet kicsit erősnek tűnik, de nem vészes, csak 0,6os.
2015. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!