Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Veszélyes lehet elszívni az...

Veszélyes lehet elszívni az első cigarettát?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és sohasem próbáltam még ki milyen is lehet cigarettázni. Nem áll szándékomba dohányozni, csupán most érzek kíváncsiságot rá, hogy kipróbáljam, mégis milyen is lehet...

Kicsit izgulok. Remélem azért megfulladni nem fulladt meg senki sem tőle...Tapasztalatok?:


2014. szept. 28. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
48%
Ennek a kérdésnek mi köze a szexualitáshoz?
2014. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
35%
Nagy kalandor lehetsz, hogy így 23 évesen nagy merészen elszívsz egy szál cigit. :D Mi lesz a következő, becsöngetsz idegen házakhoz, és elszaladsz? Vigyázz, mert elindultál a lejtőn. XD
2014. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
51%
Egyébként én 26 éves leszek, de én sem próbáltam a cigarettát, és nem is fogom soha. Te se tedd.
2014. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Buford Tannen ***** válasza:
84%
12#Pont ez a baj a világgal.... úgy állítod be,mintha szégyen lenne hogy idáig nem tette...
2014. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Hercegnő_: ) válasza:
0%

A csöngetést én is sokszor csináltam..szégyen gyalázat lány létemre :D


A cigit sosem próbáltam,nem is szándékozom.

Nincs benne semmi extra,sokan azért cigiznek,mert azt hiszik menőbbek tőle.

2014. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ennek a kérdésnek semmi köze a szexualitáshoz.:)
2014. szept. 28. 20:23
 17/23 anonim válasza:
33%
#14 Semmi ilyesmit nem mondtam, ezt csak te hallucináltad bele, valszeg a ciginél erősebb szereket használsz.:D Pusztán vicces, hogy egy felnőtt ember egy ilyen apróságtól annyira fél, hogy internetes segítség kell neki, hogy nem hal-e meg tőle egyből, vagy jön el érte azonnal az ördög, hogy elvigye a pokolba.
2014. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felnőtt. Úgy érzem nálam a serdülőkor most kezdődött el. Későn érő típus vagyok úgy néz ki. Most kezdett el érdekelni egy csomó olyan dolog ami mást 13-14 évesen rég érdekelt és rég ki is próbálta. Ennyi.
2014. szept. 28. 20:30
 19/23 Buford Tannen ***** válasza:

17#nem használok semmi erőset,de elsőre akkor is úgy hangzott nekem :D

Jobban meggondolva valóban érdekes hogy így fosik tőle :D Van 1 szomszédom aki 6 éves kora óta cigizik, a faterja nyomta hogy szokjon rá,ugyanis volt egy olyan filozófiája,hogy minél hamarabb "edzi" vele a tüdejét,akkor sokkal erősebb lesz :D már 40-en felül van a fickó de nem a cigi fogja megölni

2014. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem fogsz megfulladni.
2014. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!