Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár éve leszoktam a dohányzásr...

Pár éve leszoktam a dohányzásról, de most (17 hetesen) nagyon kívánom a cigarettát. Mit tegyek? Inább gyújtsak rá, hátha az első slukktól elmegy a kedvem, vagy inkább kísérjen végig egy állandó kívánás, hiányérzet, amit a baba is megérez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat nehez helyzet.Mivel en is dohanyos voltam aterzem a helyzeted,bar en nagyon megutaltam az elejen volt amikor a parommal veszekedtunk es muszalj volt ragyujtanom, nekem amugy nem esett jol 2 slukk utan el is dobtam es azota sem gyujtok ra.Szerencsere nem is kivanom.En azt tanacsolnam hogy ha megtudod allni csak eggy kicsit szivjal hatha nem esik jol..de en nem kiserelnem meg tobbszor.A parom volt parja is ra ra gyujtott es most van egy asztmas kisfiuk aki nem tud jatszani,fotbalozni a tobbi gyerekkel.El kell azert dontsuk mi a fontosabb!
2008. máj. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
slukkolj és dobd el!ha eddig kibírtad akkor ezután is kifogod.amúgy adottság kérdése az egész.én is dohányoztam az első babámmal.sajna nem tudtam lerakni és napi 1-2 szálat elszívtam.hálát adok az égieknek hogy egészséges gyermeket szültem és a mai napig is egészséges.most megint babát várok és nem szeretnék egész terhesség alatt dohányozni.még nem késő letennem csak akaraterő amiből nekem kevés van de megprobálom.sok sikert!!!!!
2008. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha pár évig nem dohányoztál, akkor most miért gyújtanál rá? Én akkor szoktam le, amikor pozitív lett a tesztem. Az első hónapokban egyáltalán nem hiányzott a cigi, de kb. a 16. héttől, szinte minden nap rágyújtanék, de NEM teszem!! Az én véleményem, nem valószínű, hogy megundorodnál tőle. Szerintem próbálj meg valami mást megkívánni, pl.: fagyi, barack, szőlő stb. Ezeket azért írtam, mert nálam bejön!

Ne gyújts rá!!

Boldog babavárást!

2008. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Isten ments!!!!

Ha rá gyújtasz,lehet,hogy többet nem rakod le.Ha erösnek érzed magad,akkor max.1 slukk,és el vele.

2008. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Édesanyám is volt,amikor várandós volt a testvéremmel,csak ő olyan szinten,hogy majdnem rosszul lett,ha nem gyújthatott rá!Sajnos azóta is cigizik!!

A te döntésed!!

2008. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok! És ő is kb. a 4-5. hónap körül!
2008. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tégya hogy jónak látod, de tudd, hogy minden eggyes slukk cigaretta olyan, mintha már a meglévő babád fölé hajolnál a kiságyba és telibe a kis arcába fújnád a füstöt.Sajnos a méhlepény nem tudja kiszűrni az alkoholt és a nikotin.t
2008. máj. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!