Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fel eve cigizek, ugy hogy nem...

Fel eve cigizek, ugy hogy nem tudozom le, de utanaolvastam es ugy gondolom le kene. Megprobaltam, de bizonytalan vagyok. Segitene valaki? 17L

Figyelt kérdés

Ugy csinalom hogy beleszivok a cigarettaba majd a levegobe azonnal ra. Aztan mintha bentt tartom egy kicsit a szamba mintha ugymond "megforgatnam" utana kifujom.

Nem kohogtem se semmi, csak erosebben erzem az izet a szamban.

Honnan tudjam hogy biztosra letudoztem? Koszonom elore a valaszokat.



2014. okt. 7. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, le kéne, mert hamarabb kaphatsz szájrákot, mint tüdőrákot. Egyébként meg ezt a technikát felejtsd el, úgy szívd, mintha levegőt szívnál, és kész.
2014. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ugy erted hogy egybe szivjam be?

A szamba van a cigi es mellete a levegot? Lehetseges hogy nekem semmi bajom ha letudozom?Marmint kohoges stb

2014. okt. 7. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát.. ne szívd be mellette a levegőt, csak a cigit szívd, mintha szívószállal innál valamit:D És hát igen, lehetséges, bár én ált. beszédülök tőle, mert én is mostanában kezdtem, de lehetséges:) és ha nem muszáj, akkor ne szívd, mert tényleg rosszat tesz.
2014. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat eddig amikor szajra szivtam akkor csak a cigibe szivtam es ennyi, aztan bent...majd kifujtam
2014. okt. 7. 17:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne egyből tüdőre szívd mert az nagyon gáz.. Azt a vizipipánál szokás.

Beleszívsz a cigibe, aztán kinyitod a szádat és veszel egy nagy levegőt. De komolyan én tanítalak meg benneteket cigizni? :D

2014. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző leírta, ettől független jobb lenne ha nem gyújtanál.
2014. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Gyújts rá és hagyd hogy kialakuljon magától. Engem sem tanított senki cigizni. De ne a legerosebb cigivel próbálkozz. Ha már negy akkor viszont szívd a legerosebbet.
2014. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azert nem volt semmi "bajom" tole. Igy kohoges, szuro erzes....Mert gyenge cigiket szivok? Neha neha egyket pattintos de amugy meg ilyen gyengeket.
2014. okt. 12. 12:00
 9/11 anonim válasza:
Szívd a legerősebbet! Kevésbé káros! :)
2014. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És gondolom, hogy a szüleid is tudják, hogy cigizel, mi???
2014. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!