Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fel eve cigizek, ugy hogy nem...

Fel eve cigizek, ugy hogy nem tudozom le, de utanaolvastam es ugy gondolom le kene. Megprobaltam, de bizonytalan vagyok. Segitene valaki? 17L

Figyelt kérdés

Ugy csinalom hogy beleszivok a cigarettaba majd a levegobe azonnal ra. Aztan mintha bentt tartom egy kicsit a szamba mintha ugymond "megforgatnam" utana kifujom.

Nem kohogtem se semmi, csak erosebben erzem az izet a szamban.

Honnan tudjam hogy biztosra letudoztem? Koszonom elore a valaszokat.



2014. okt. 7. 14:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tudod te egyáltalán, hogy miért cigizel ? Csak azért, hogy nagyobbnak, felnőtebbnek lássanak ? Tudod, hogy mennyire káros a szervezetedre ? Tudod, hogy milyen drága? Egy "normális" cigis minimum egy dobozzal elszív egy nap, de lehet, hogy többel! Azt a pénzt mennyi más értelmes dologra lehetne fordítani... Na és azt tudod, hogy ezt a függöséget nagyon nehéz aztán- ha már rájössz, hogy nem buli- abbahagyni??? Sok embernek nem is sikerül!! ( ennél már csak a kábszer rosszabb )
2018. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!