Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma szivtam elsonek bele egy...

Rere13 kérdése:

Ma szivtam elsonek bele egy gyenge cigibe tudore (ahogy kell) ea kohogtem ez jo par oraja volt es nehezebben kapok levegot es neheznek erzem a tudom . Ez normalis? Elmulik? Mit tegyek? Ez az egy szivas nem art nekem es az egeszsegemnek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma az unokatesom nyaggatot hogy miert nem probalom ki a cigit es mar annyira idegesitett hogy eggyet beleszivtam es ugye ez tudore kell arra mondtak hogy szivjam kohogtem nem tetszett es ez mar jo par oraja volt es igy erzem mintha ehez lenne a tüdőm , Mi az oka ? Elmulik? Ez normali? Mit tegyek ? Tudni kell 13- eves vagyok elore is koszonom :) viszont mar egyre jobb :) ez normalis csak egyszer szivtam bele normalisan

2014. júl. 19. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
De mar megbantam es tobbet nem szeretnek ilyet csinalni azaz dohanyozni egeszseges elezmodu leszek de azert legyszives segitsetek
2014. júl. 19. 21:56
 2/7 anonim válasza:
inkább asztmás vagy, nem?
2014. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom eddig meg nem volt ilyen csak ma amikor kiprobaltam a cigit
2014. júl. 19. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
El fog múlni.
2014. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahj. Szép nyugodtan kell csinálni. Nekem erőset adtak már az elsőnél is annyi a lényeg hogy nem túl sokat lehetőleg keveset beleszívsz utána veszel szép lassan levegőt majd ki és semmi bajod nem lesz.
2014. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne cigizz nem jó rászokni tapasztalat :/
2014. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Már 8 milliárdan vagyunk úgyis, szííjad fiam nyugodtan, hadd hulljon a selejtje! Én nem kaptam jutalmat az élettől azért, hogy soha nem próbáltam ki cigit, drogot, - sőt lenéztek inkább az emberek, nehéz volt beilleszkedni bárhová, csak ráb*szás volt. 36F
2017. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!