Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért undorodom magamtól? 13/L

Miért undorodom magamtól? 13/L

Figyelt kérdés
Fél éve cigizek, és ma kimentem az udvarra reggel elszivni egy cigit. Valahogy gondolkodtam az elmúlt évemen. Megeroszakoltak majdnem, meg annyi minden történt hogy depressziós lettem. Most Itthon ülök, es azt érzem hogy undorító vagyok. Összesen életem során valami 40-50 dobozzal szívtam el. És ma rádöbbentem, hogy undorító vagyok. Es nem a szagom miatt, hanem az miatt, hogy ez a megoldás a problemaimra. Vagyis hogy azt hittem eddig, de ma Rájöttem hogy nem. De leszokni nem tudok..
2014. okt. 27. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tinédzserkori nagy ráébredések az életre ezzel járnak... Leszokni a cigiről 13 évesen nagyon könnyű.
2014. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan mintha hozzam tartozna..
2014. okt. 27. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A cigiről ne szokjál le, hanem egyszerűen csak tedd le, és ne szívj egy darabot se többé. Én így raktam le már 10 éve.
2014. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiatal rugalmas szervezeted van simán letudod tenni.
2014. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, most még könnyű, és mások is megcsinálták, szóval azt nem mondhatod, hogy nem vagy rá képes...
2014. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elintézed annyival, hogy "úgysem tudom", akkor tényleg nem fog sikerülni.
2014. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
figyi.....minden 12-14éves szép lány cigizik iszik tönkreteszi az egészségét és megbetegiti magát de emellett flegma , és bszik bele a világba , lex.rom akkor is cigizek meg pialok ez van stb .... de leszokni le tudsz.....szarul vagy töle de ha kibirod enyhül és akkor már könnyebb lesz....sok sikert.....azért mer a nikotin is okoz pszichés problémát.....a depressziosok altalaban ezzel probaljak kezelni de a cigi meg alkohol dob rajta...nikotin is alkohol....pff egyaltalan nem jo.....sok sikert a leszokashoz mer nezz utana mi van benne.......hagyd abba....ne legyel tinipi*csa bagos pias qrva mint a mai lanyok 90%a.......
2016. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!