Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Menyire baj, ha 13 évesen...

Menyire baj, ha 13 évesen cigizek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a cigi mennyire káros, de körülbelül 2 hete a bátyám adott egy szálat, amikor csak mi ketten voltunk itthon. Nem szívok minden nap csak hétvégenként egyet, de akkor is a gyengébbik fajtából. Ez nagy baj? 13/L

2014. nov. 2. 00:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Így lehet rászokni.
2014. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
K**va gáz 13 évesen!
2014. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem hétvégenként egy szálat, hanem 2-3 hetenként egy szálat.
2014. nov. 2. 01:08
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Neked nagyon szívesen megmutatnám azt a riportot ha meg tudnám szerezni ami egy nőről és egy férfiről szól. Mindketten tizenévesen kezdtek dohányozni, és a nő olyan 40 évesen a férfi 45 éves kora óta nem tudsz normálisan lélegezni. A tüdejük totál káros lett, és úgy élnek, hogy az orrukból kiáll a műanyag kis cső, és hordozható oxigén palackot cipeltek magukkal..

Nos gondold végig.

1. büdös ciciszagú leszel

2. Először csak 2-3 hét 1 cigi, de ez egyre emelkedni fog, és 20 évesen már napi 30 szál cigi is lesz.

4. besárgulnak a fogaid, ujjaid, büdös leheleted lesz

5. a tüdőd egyre feketébb

6. a tüdő hörgőid egyre rosszabb állapotban lesznek

7. a végén már attól lihegni fogsz, hogy a liftbe szállsz..

2014. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
58%
Sok 13 éves cigizik :/ am csak egy kivsit gáz :D
2014. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"büdös ciciszagú leszel "


ez jó...

2014. nov. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Baj!...Sokan így szoknak rá! Miért kell azaz 1 szál is? Gratulálok a bátyádnak, hogy cigit adott...neki se kellene!


Cigi hátrányai:

-ha letüdőzöd tüdőrákhoz vezethet

-ha nem tüdőzöd le szájrákhoz vezethet

-elősegíti az érszűkületet

-rontja az állóképességed

-büdös

-büdös lesz tőle a szád is

-szüleid veszekedni fognak veled

-sokba kerül


Cigi előnyei:

-lenyugtat, ha ideges vagy

2014. nov. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A lényeget leírták fentebb az emberek, de ami nagyon fontos a fejlődésben is visszamaradhatsz tőle.

Én 20 évesen szívtam el az első szállal és utána egyre többet, azon kaptam magamat, hogy elmegy egy dobozzal is, most 25 évesen felmutathatom azt, hogy elő-elő fordul, hogy rágyújtok, de még mindig nagy a kísértés és nagyon próbálok leszokni róla! Szóval, amíg teheted ne szokj rá, csak egy jó tanács...

2014. nov. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
A bátyádnak is nagyon sok esze van. Akinek ilyen testvére van, annak nem kell ellenség! A helyett, hogy jóra tanítana belevisz a mocsokba. Pláne, nőknél sokkal undorítóbb és gusztustalanabb. Nem beszélve arról, hogy több egszségügyi kockázata is lehet később. Nem baj, majd bátyád fogja kezedet, ha tüdőrákos leszel vagy egyszer sérült gyereked születik.
2014. nov. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Baj. Bátyádat le is csukhatnák, ha valaki megtudná.

Kiskorú veszélyeztetése.

2014. nov. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!