Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzó embereknek kisebb...

A dohányzó embereknek kisebb az intelligenciájuk és az agyi aktivitásuk. Ez igaz?

Figyelt kérdés
én ezt nem hiszem el csak azért érdekelne, hogy bárki tudja e megcáfolni vagy megerősíteni
2010. jan. 28. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Hát most csak pár példa arra, hogy kik dohányoztak valamilyen formában:

fizikusok: Einstein, Pauli, Oppenheimer, Schroedinger és egyesek szerint Newton is. Szeretnék olyan buta lenni mint ők.

írók: Tolkien, Orwell, Camus, Brecht, Hemingway és még sokan mások.

És akkor zeneszerzőket, politikusokat, festőket, színészeket még nem is írtam. Szóval szerintem nagy általánosságban nem igaz, hogy a dohányosok azért dohányoznak, mert kevésbé intelligensek, illetve, hogy a dohányzás jelentősen rontaná a mentális képességeket.

2010. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem igaz.

Én is dohányzok, de okosabbnak, méginkább bölcsebbnek tartom magam, mint a "rohadt" antidohányosok. :P

2010. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 bumbi02 ***** válasza:
5%
dehogyha bölcsebbnek tartod magad, és tudod h mennyire káros (már pedig mindenki tudja hisz mindenhol ezt nyomatják) akkor mért teszed? nem lenne bölcs dolog letenni?
2010. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
15 éve erős dohányos vagyok.És emellett MENZÁ-s.Ha tudod,mi az,akkor kaptál választ a kérdésre.
2010. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 bumbi02 ***** válasza:

Mensás? az a klubb ahova akkor léphetünk be h ha 135 feletti az IQnk? hátnemtom...

igazából a kérdéssel nem értek egyet mert nem lehet ezt a kettőt párhuzamba vonni (dohnyzás- inteligencia) viszont ennek ellenére nem értem hogy akik intelligensek azok mér dohányoznak? én jól tudom hogy nagyon nehéz a leszokás ( családomban nem egy dohányos él) de az első szálat mért szivja el az ember?

2010. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

h miért .. nem tudom. én fiatal vagyok pontosan 15 éves és azért kezdtem el cigizni mert a környezetembe osztálytársaknálstb.. ezt láttam és kínálgattak eleinte ellentmondtam aztán elfogadtam egy szálat ez volt 1éve azóta dohányzok:/ szarvagyok:D de most volt egy mandulaműtétem 1 hónapja és azóta nem gyújtottam rá :D

kérdéssel kapcs. lehet h van benne vmi..de sztem hülyeség:)

2010. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem még várhatóak az anti-sok támadása?:Damugy sztem ezt nem igaz

(Zsoka)

2010. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én rengeteg legtöbbötöknél inteligensebb cigist ismrek, de én vok a legértelmesebb!

a statisztika azért mutadhatta ezt, mert a dohányozók ált. nagyobb ívben szarnak a világra, és nem a diploma, végzettség teszi az embert!

aki most ezzel(főleg az els mondatommal) elkezd kötöszködni, azt így monitoron át folytom bele a kávémba, itt előttem

13/F

2010. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bumbi02 ***** válasza:
engem is?
2010. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utsó előttivel! :D

(Megjegyzem a srác, ha valóban 13 éves, akkor 10 év múlva Nobel-díjat fog kapni, ha már most képes egész mondatokban értelmesen fogalmazni. XD Erre sokan életük végéig nem képesek, szóval itt az élő példa, hogy a dohányzás és az intelligencia között nincs párhuzam.)


Ja és igen, bölcsebbnek tartom magam... Nem az élet hossza számít, hanem a minősége. Ha meg jönnek az eü. problémák öngyilkos leszek, de nyugodt szívvel, mert már most tudom, hogy többet láttam az életből és a világból, mint sokan.

2010. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!