Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás! Mit csináltok...

Leszokás! Mit csináltok dohányzás helyett? A "megszokást" mivel helyettesítitek?

Figyelt kérdés

Igen magát a nikotin hiányt lehet különböző tapaszokkal, rágókkal stb. De nekem nem a nikotin hiányzik, hanem magán a megszokáson nehéz túllépni.

Mivel helyettesítítek a mozdulatot, a cigizésre szánt lazító pár percet stb stb?

..aki cigizik/cigizett tudja miről beszélek. Igyekszem leszokni, de egyszerűen megszokássá vált és sok apró kis dologgal ki kéne váltani. Köszönöm előre is.



2014. nov. 27. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csupán akarat! Semmi -cukorka, rágó! Én ha +kívántam a dohányosok közzé mentem, 2-3 mély lélegzet és távoztam! 2-3 hét és csökkent a nikotin érzetem! Erőt akkor kel venni magadon, ha szakadozik fel a slejm-köhögés(Én erős, és ~30 évig´)ekkor legyél erős!~20 éve nem szívom-nem is zavar! sok sikert-kitartást
2014. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Nekem nem a nikotinhiánnyal van problémám, azon túl tudok lépni. Hanem a megszokással sajnos.

Gondolok itt magára a mozdulatra, ahogy rágyújtok, aztán arra az 5 percre míg felállok a munka mellől és kimegyek lazítani a levegőre stb. Szóval ezeket az 5-10 perceket nem tudom még "hasznosan" tölteni.Erre lettem volna kíváncsi, hogy ezeket a megszokott dolgokat mivel lehet helyettesíteni.

Már két hete nem cigizek, maga a cigi nem hiányzik csak a tevékenység. Bár lehet, hogy ilyen problémám csak nekem van.

2014. nov. 27. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
nikotin mentes elektromos cigaretta.
2014. nov. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!