Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Olvastam 1 oldalon hogy a...

Olvastam 1 oldalon hogy a cigi nem fogyaszt sőt. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Olvastam 1 oldalon hogy a cigi nem fogyaszt sőt növeli az inzulin szintet , ami cukorbetegséget és elhízást okoz.

Jó lenne tudni hogy az oldal mennyire jogosan állítja ezt , mert akkor nagyobb az esélye hogy fogy az ember diéta mellett ha nem dohányzik.


Nektek mi a véleményetek?



2014. nov. 26. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért fogyasztana a cigi?
2014. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért, azt melyik orvosi szaklapban olvastad, hogy a cigi fogyaszt?
2014. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az,hogy aki dohányzik nem sok étvágya van mikor leszokik vagy leszokoban van akkor ne mindig eszik valamit,hogy ne gyújtson rá!Igy aki leszokik hízik de párom is ugyan igy volt le szokott és meg hizott.
2014. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én meg leszoktam és fogytam 50kg-ot, mivel nőtt a mozgásvágyam, és picit odafigyeltem a kajámra is.
2014. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Itt a link :


[link]


Érdemes elolvasni.

2014. nov. 26. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a cikk, forrással. Nagyon nem mentem bele, el kellene olvasni a kutatás eredményét.

2014. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Érdekes dolgok derülnek ki.

Köszönöm Wampa.

2014. nov. 27. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:

"mert akkor nagyobb az esélye hogy fogy az ember diéta mellett ha nem dohányzik."


Nem a diéta fogyaszt, nem is a dohányzás, hanem a sport, mellette szénhidrátban szegény, fehérje és rostokban dús diétával, de a rendszeres intenzív mozgás a lényeg!


Amikor már dohányzás az amitől fogysz, az már rég rossz, mert elindult valami nagyon rossz dolog a szervezetedben. Az nem egészséges fogyást jelent. Láttam már a "vége" előtti állapotban erős dohányos embereket. Elkezdtek fogyni és erősen ráncosodni. Akkor már nem sok volt hátra nekik.

2014. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos éppen megéhezek egy jó cigire...
2014. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tehat a feher hus hal csirke zoldseg es spoert a hasznos.

De a leszokasra van valami otletetek?

17x ugrottam neki de gyenge vagyok :(

2014. nov. 30. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!