Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszerűen leszoktam a cigiről...

Egyszerűen leszoktam a cigiről, ez normális?

Figyelt kérdés

Korábban dohányoztam, kb 16-17 éves koromban kezdtem, akkor csak hétvégén a bulikban szívtam pár szálat. Majd egyre többet és már hétköznap is.

24 éves vagyok, nemrég munkahelyet váltottam, ahol most 4 szálat el tudok szívni a szünetekben, plusz napi 1-1 a munkába járás alatt és otthon 1-2... szóval nem nagy mennyiség.

Szép lassan elhagytam az otthoni cigizést, aztán már az utcán se gyújtottam rá és a melóhelyen se megyek ki cigizni.

Egyik napról a másikra történt, nem volt megfázás vagy bármi betegség ami miatt ne bírtam volna. Egyszerűen nem hiányzik, nem is gondolok rá csak ha megkérdezik a munkatársak nem-e megyek. Akkor se megyek le velük, mert nem kívánom.

Normális volt ez? Hogy sikerült? :)

Nem szedtem gyógyszert, nem használok tapaszt, nem is döntöttem el fejben hogy abbahagyom. Csak úgy jött.


Köszönöm



2014. nov. 28. 12:24
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy mégsem annyira motiváló a társaság, hogy lemenj velük? A cigi, kávé akkor esik igazán jól, ha közben van jó társaság. Vagy ez a melóhely nyugisabb, nem kívánja a szervezeted a nikotint. Én a helyedben örülnék, mások sok tízezret költenek gyógyszerekre hogy ezt az állapotot elérjék. Én a részemről gratulálok, így tovább!
2014. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, természetesem én is örülök, mert így csak egészségesebb tudok maradni és órákig lehetne sorolni az előnyöket (nincs cigiszagom, pénzt spórolok, nem lógok ki sehonnan, ugyanis a cigiseknek mind1, hogy dohányzol-e a nem dohányzók meg csak prédikàlnak amíg elszívid...)

Tényleg lehet nyugisabb ez a hely, vagy más formában vezetem le a stresszt, a környezetváltás is biztos segített.

Csak meglepett, hogy ilyen gyorsan letettem és nem szenvedek :)))

2014. nov. 28. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, lehet a szervezetednek elege lett belőle.
2014. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gratulálok. Sokan irigyelnek.
2014. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!