Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ritkán, buliban cigizés...

Ritkán, buliban cigizés káros? Hogy tudnám lebeszélni róla?

Figyelt kérdés
Barátnőm ritkán elmegy osztálytársaival házibulizni(pia, cigi...), mindenképp cigizni akar, de én nem szeretném... amikor volt, cigizett, és akar is, hiába akarom lebeszélni róla... Nem rendszeresen cigizik, csak mikor ilyen buliba megy, de őszintén én azt szeretném ha egyáltalán nem cigizne. Mennyire káros az ilyen "alkalmi" dohányzás? Hogyan beszélhetném le róla? Köszönöm a segítséget :)

2014. dec. 17. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle, nem kell belőle ekkora faksznit csinálni.
2014. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a pia mellé nagyon sok embernek jól esik a cigi. én is mondhatni emiatt kezdtem el, mert untam, hogy mindig haveroktől kértem kölcsön/vettem 1-2-3 szálat aztán jólesett volna még pár, egyik nap vettem magamnak. mivel nem rendszeresen csinálja, ezért a bulik között van azért ideje a szervezetének kitisztulni, ez sokat számít. lebeszélni elég nehéz róla bárkit, mert ha saját döntés alapján úgyérzi, hogy kell neki, akkor csak nagyon jó érvelés mellett lehet valakinek befolyásolni a saját érzését.
2014. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé káros mint ha naponta gyújtana.

Ha van önfegyelme és nagykorú elvileg nem szokik rá.

2014. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm! :)

egyrészt a rászokás miatt nem szeretném, másrészt ha együtt megyünk valahova, nemdohányzóként eléggé zavarna úgy megcsókolni hogy bűzlik a cigitől a szája(félre ne értsetek, nincs bajom a cigi szagával, több ismerős dohányzik a környezetemben, de azért más mellette állni egy méterrel, vagy megölelni, csókolózni, számomra mintha egy erős szájszagú ember lenne kb...)

2014. dec. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!