Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy cigizek?

Figyelt kérdés
14/F

2015. jan. 8. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az fiam? Azonnal kapcsold ki a gépet és gyere le a konyhába!
2015. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Majd rájönnek
2015. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy. Rájönnek a bűzről maguk is.


Szerintem inkább szokj le ettől nem leszel menőbb sem felnőttebb tudom ez ezzel a korral jár én is voltam kamasz de legyen eszed. Tedd le és légy példakép saját magad előtt.

Büdös, káros, drága azon a pénzen inkább vegyél valami értelmes, tartósabb, hasznosabb dolgot.

És a csajok többsége se szereti a bagószagú szájat!

2015. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Felteszem a kérdést: egyáltalán hol a fenében szolgálnak ki ma egy 14 éves kölköt? Lassan aranyárban van a cigi, ha másért nem ezért ne szokj rá... bár nekem végül is tök mindegy, nem az én bajom lesz a tüdőrák.
2015. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerbiában
2015. jan. 8. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos egy 14 éves gyereknek ugye nem kell magyarázni, hogy milyen drága mulatság ez, azt meg abszolút nem, hogy ettől mindenféle szív és érrendszeri betegségeket, tüdőrákot lehet kapni, kopaszodsz tőle és hosszútávon okozhat impotenciát. Szerintem minden hasonló korú gyerek kipróbálja párszor a cigit, de a többség felfogja, hogy ez nem baró hosszútávon és abbahagyja. A nyakamat merem rá tenni, hogy te még nem vagy rászokva, ehhez évek kellenének, úgyhogy fogod az utolsó doboz cigidet, kidobod vagy odaadod valakinek és csókolom.
2015. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En leultem az asztalhoz, odahivtam a szuleimet es elmondtam nekik hogy nem fogom eltitkolni, szeretek cigizni. Es tok megertoek voltak velem, bar en mar 19 voltam es nem is veluk laktam mar.

Probalj meg leulni veluk es egy oszinte beszelgetest kezdemenyezni errol.

2015. jan. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd abba vagy próbáld velük megbeszélni.
2015. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
anya apa cigizek
2015. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne csessz ki magaddal.

Rosszul fogsz járni.

De te tudod.

Amúgy:

Figyeljetek.. Most szedtem magamban annyi erőt össze hogy elmondjam... Cigizek. Utána szülőfüggő mi van.

2015. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!