Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan, aki leszokott a...

Van olyan, aki leszokott a cigiről, de néha, alkalmakkor elszív egy pár szálat?

Figyelt kérdés
Én eddig se cigiztem sokat, napi 1-2 szál, de azt is le akarom tenni. Most több mint egy hete nem cigizek. Így a hétköznapokban jól elvagyok, nem hiányzik, de ha arra gondolok, hogy kimegyek sörözni és nem szívhatok el menné egy cigit az életkedvem is elmegy. Ha néha elszívok 1-2 szállat az még rendben van, ugye? Annyitól nem esek vissza? Ez mondjuk havi 1-2 alkalom lenne
2015. jan. 9. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tőled függ, ha van önfegyelmed nem esel vissza.
2015. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem engedsz magadnak további kiskapukat (pl. most ideges/szomorú/akármi vagyok, ezért rágyújtok) akkor az a havi 4-6 szál kb. annyi kárt tesz benned, mintha végigülnél egy estét egy szobában ahol mindenki cigizik rajtad kívül. Kevesen tudják megtartani a mértéket, sok erőt kívánok hozzá, és úgy a maximális jót kapod, és se a pénzed se a tüdőd nem megy rá. :)
2015. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne ess vissza semmikép
2015. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én január másodikával abbahagytam, simán ment az egész. egy dologban engedtem magamnak, hogy ha valami kirívióan komoly iszogatást tartunk haverokkal, amiből azért nincs túl sok egy évben, akkor egy dobozzal megengedek magamnak. ilyen legközelebb nem is tudom mikor lesz, de nem mostanában. nem érzem ezt még olyannak, hogy ne lenne igazi a leszokásom.
2015. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy visszaszoknék, mert eddig sem cigiztem sokat, napi 1 szál, de azt sokszor csak megszokásból, nem azért mert kívántam. Pedig 11 évet cigiztem és volt idő mikor napi 1 doboz is elment, de ez már nagyon régen volt. Igazán jól mindig sör mellé ment. Azt meg persze nem iszok minden nap, kb havonta 1-2szer. Igazából kisbabát tervezünk, ezért is szoktam le, de amíg nem vagyok terhes belefér szerintem néha 1 szál. Persze, amint teherbeesek szigorúan 1 se. De akkor könnyebb lesz, a kisbaba miatt és akkor nyilván nem lesz sörözés sem:) Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 9. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
A terhesség igazán jó indok lesz a lerakáshoz.. Addig meg ne szenvedjél. Nyugodtan szívj el pár szálat.
2015. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a buliba cigizés teljesen más, mint ha csak úgy.

Nem dohányzok, de buliba elmegy egy doboz.

Volt amikor 5-öt egymás után elrántottam O.o

Ha most kéne megcsinálnom én összeesnék.

Altogether: Csak nyugodtan, ha alkalom van. De aztán álld meg! :)

2015. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!