Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki leszokott a dohányzásról és nem hízott?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni, ami által sportolok is rendszeresen! De sajna dohányzom és rájöttem ha letenném a cigit, akkor könnyebb lenne futni stb... Viszont hízni tényleg nem akarok, csak fogyni. Szerintetek ez lehetséges?

2014. márc. 20. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Tudod miért híznak cigi mellett? Mert sokan a dohányzást pótcselekvéssel, pl. evéssel helyettesítik. Ha nem zabálod magad tele a cigi helyett, nem fogsz hízni.
2014. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem híztam el magam, mikor leszoktam.
2014. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezek a válszok nagyon bíztatóak voltak!!! Köszönöm!!! :)
2014. márc. 20. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha valaki abbahagyja a dohányzást, az NEM azért hízik, mert nem dohányzik, hanem mert helyette eszik.


Én napi 3 dobozról szoktam le, és nem híztam egyetlen kilót sem. Viszont nem is fogyasztottam cigi helyett csokit, cukrot, még egy szelet rántott húst, stb - ezek ismerösök pótlékai.


Kis önfegyelemmel és odafigyeléssel nem fogsz hízni.

2014. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogyan sikerült letenni? Egyik napról a másikra és kész?
2014. márc. 20. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik napról a másikra simán elhagytam Több mozgással, sporttal kötöttem le magam. Még fogytam is.
2014. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az szuper :D
2014. márc. 20. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is egyik napról a másikra tettem le.

Nem is szívtam 3 és fél évig, aztán jött egy olyan helyzet az életemben, amikor kisebb volt már az akaratom, sok problémám volt, amitől kikészültem, így újra dohányozni kezdtem. Nem vagyok rá büszke és rosszul is érzem magam sokszor, hogy ha ennyi ideig kibírtam nélküle, akkor mégis mi a fenének szívom újra, de hát ez van. Igazából ma már inkább úgy gondolom, hogy nem leszoktam, hanem akarattal nem szívtam. De voltak a 3 és fél év alatt is olyan pillanatok, amikor is szívesen rágyújtottam volna, de az akaratom elég erős volt. Aztán már nem.

2014. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

"Tudod miért híznak cigi mellett? Mert sokan a dohányzást pótcselekvéssel, pl. evéssel helyettesítik. Ha nem zabálod magad tele a cigi helyett, nem fogsz hízni."


Ez nem igaz! 17 év után szoktam le. Nem eszek pótcselekvésként, sőt amíg cigiztem minden nap ettem csokit. Most nem, helyette gyümölcsöt eszek. Mégis feljött már 2 kiló! Szinte minden nap mozgok (szobakerékpár, torna, gyors gyaloglás. Nem mellesleg az anyacserém belassult, szerintem ettől jött fel a 2 kiló. Kérrdező az enyagcseréd fog lelassulni, attól hízhatsz.

2014. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello, mikor én leszoktam a dohányzásról 125kg voltam, miután leszoktam, 1 hónap múlva, ahogy tisztult a tüdőm, nőtt a mozgásvágyam, ez nagyon nagyon tetszett, így elkezdtem aktívan bringázni, túrázni, várakat nézni utazgatni az országban, valahogy utolért egyik testépítő ismerősöm étrendje, miután áttértem rá, a fogyásom is beindult, most 1.5 évvel később 80kg vagyok, tehát nem, hogy nem híztam a leszokástól, hanem egy feleségemnyit fogytam...
2014. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!