Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik cigi a...

Szerintetek melyik cigi a legjobb első próbálásra?

Figyelt kérdés

(idemost nem kérek olyanokat, hogy káros meg minden, szóval ezt énis tudom, és nem is dohányozni szeretnék, csupán kíváncsi vagyok)

írnátok olyat ami nagyon lightos? és h hogy kell?


2015. jan. 12. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik fehér/egyéb világos dobozos gyenge, esetleg mentolos.

A dohányboltban biztos segítenek választani (feltéve ha vagy már 18).

Pl. a fehér Multifilter amolyan "friss hegyi levegő" jellegű.

Hogyhogy hogy kell? Beveszed a szádba és meggyújtod.

Amúgy kipróbáláshoz nincs senki, aki adna egy szálat? Valószínűleg elsőre pár slukknál többet nem akarsz, emiatt vennél egy egész dobozzal?

2015. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése, ettől független gyengét ha nagykorú vagy.
2015. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fehér dobozosok, szinte minden jelentősebb márkának van fehér fajtája, ezek 0.1esek mindig, bár ilyen gyenge cigit nem tudom milyen lehet szívni.
2015. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HorusS válasza:
Nem tudom hogy ott lehet e kapni de hosszú kent/winston jó kezdésnek vagy próbáld a mentolos cigiket, trafikokban adnak szálra cigit ha nem akarsz dobozal veni mivel ne menyen kárba a pénzed ha nem jön be de mentolosokat nem hiszem van-e szálra
2015. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-ik elég nagy butaságokat mondtál sajnos. a magyarországi forgalomban már nincs Kent cigi, sehol sem kapható. A Winston két fajtája elérhető piros és kék, mindkettő erősebb fajta, egyáltalán nem jó azzal kezdeni. Végül pedig a legnagyobb hülyeség, hogy szálra lehet cigit kapni. Nem létezik sehol semmilyen trafik, ahol szálra adnának cigit ez egy óriási butaság.
2015. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen az ELTE Lágymányoson adtak a büfében szálra cigit, trafikban viszont biztos nem adnak és máshol már nem lehet vásárolni, ha annyira ki akarod próbálni nincs egy ismerősöd se aki dohányzik és nem erőset szív? Kérsz 2 slukkot és vissza is adhatod neki.
2015. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!