Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi pénzből lehet kihozni...

Mennyi pénzből lehet kihozni egy doboz (19 szál) cigit cigarettahüvellyel, vágott dohánnyal?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

konkrét összeget senki sem tud mondani, de nagyon közelit simán lehet.

szinte minden esetben a felére jön ki jelen árakon. egy olcsóbb dohány(40gr) 900ft egy drágább pedig egy ezres. ebből kijön töltve(nem sodorva) 45 szál, ezt többször néztem és számoltam, tuti adat. amit rajta látsz hogy 70-80stb szál, az a sodrásra van mérve, amikor fele annyit teszel bele, soha nem jön ki annyi.

namost 45 szál kicsit több, mint két doboz, tehát mondhatnánk hogy 900ft körüli dohányból 450ftra jön ki egy doboz, de hozzáadjuk a hozzá felhasznált hüvelyek számát(jobb minőségűt) és 500-550ft körül lesz a vége. innen már egyértelmű h egy doboz cigi áráért kettőt kapsz ha töltöd.

2015. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát így pontosan nem tudom, de tény hogy a töltött cigaretta sokkal olcsóbb! Mennyi is lehet most egy doboz cigi.....kb. 1200 ft?? 1 csomag dohány meg olyan 2000 ft. Ebből az egy csomagból (ismerősöm mesélte aki dohányzik és tölti) kijön 6 doboznyi cigi. Szóval 2 doboz cigi árából töltesz egy csomag dohányt és + 4 dobozod lesz. De ki lehet számolni ha 1 cs. dohány árát elosztod a dobozok számával. Ami kb. 340 ft.
2015. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért legyünk őszinték, még nem 1200ft egy doboz cigi :P a legdrágább a marlboron belül van most 1070ft több típusa is.
2015. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Jó, akkor 1000 Ft egy doboz cigi :) Szóval 2 doboz cigi árából lehet tölteni 6 doboznyi cigarettát, ami 4 doboz nyereséget jelent. Így is megéri szerintem a töltött cigi.
2015. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!