Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arról szeretném az itt lévőket...

Wikto0or kérdése:

Arról szeretném az itt lévőket kérdezni, hogy van-e itt olyan, aki hosszabb távon használt herbál/bio-t mindegy minek nevezzük?

Figyelt kérdés
Hosszabb távon használom ezt a sz@rt,és leakarom tenni. Viszont arról épkézláb véleményt nem találtam,hogy kivel mi történt ezen elhatározása után... Piti fogyasztók,és okostojások kíméljenek! Ezen felül viszont minden véleményre kíváncsi vagyok!!

2015. jan. 19. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jó barátaim életek ezzel egy ideig.Eleinte titkolták előlem mert tudták hogy mennyire elítélem.(na nem a drogozást hanem azt a szart,ahogy te is mondtad.Sokáig kereskedelmi szintem foglalkoztam rendes fűvel szóval tudom hogy miről beszélek.)Hiába nem mondták hogy mit csinálnak láttam hogy leszarnak mindent,mocsokba,koszba élnek.Leszarták a számlákat úgyhogy kikapcsolták az áramot náluk.Heten éltek egy panel lakásba áram nélkül,úgy hogy a 12 éves gyerek gyertya mellett irt leckét mert senkit nem érdekelt hogy mi van, csak fetrengtek az ágyba és szívták azt a szemetet.Én megszakítottam velük a kapcsolatot mert nem bíztam nézni hogy mi van náluk.Pár hónap múlva mikor már hánytak,betegek voltak,magukba beszéltek,akkor észrevették hogy valami nem oké és leálltak róla.Kitakarítottak,rendet raktak,befizették a számlát.Szóval elkezdtek normálisan élni.Azóta megint jóba vagyunk és nem csinálják.Soha többet nem is akarják.

Neked azt mondanám hogy sürgősen hagyd abba,amíg még tiszta a tudatod,tudsz gondolkozni.Remélem tudod hogy egy méreg amit kizárólag azért csináltak hogy pár ezer forint költségen lehessen százezer forint hasznot csinálni.Csak akik előállítják azok nem törődnek azzal hogy tönkremennek tőle az emberek.Ha mindenképpen kell valamit csinálni akkor rendes füvet szívjál.Igaz hogy drágább de természetes anyag,nem káros max a dohány amit beleteszel a cigibe.És nem azért hozták létre hogy mások egészségén és életén gazdagodjanak meg.Ha meglátok valakit biozni fel szoktam ajánlani hogy veszek neki egy gáztöltőt vagy hígítót mert kb az a szint a szipuzás mint a biózás.

Remélem minél hamarabb leteszed és valami más elfoglaltság után nézel :)Remélem segítettem

2015. jan. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátom hosszútávú használat után sikeresen leszokott, két hétig rosszul volt, átmenetileg Rivotrilt írtak neki a szorongás és a dührohamok csillapítására.


Egy másik haverom kevésbé volt ráálva csakúgy szimplán letette. Öt napig volt sz*rul, dörömbölt a szíve, nem tudott enni, aludni. Ő nem szedett semmit, azt mondja nehéz volt, de túlélte.


Azóta sem fogyasztott egyikük sem abból a méregből, tehát le lehet állni vele, de nem áltatlak azzal, hogy könnyű lesz. A családtagjaidat és magadat is készítsd fel rá, hogy bármikor düh és pánikrohamot kaphatsz. A benzók (Frontin/Xanax, Rivotril) segítenek, de egy-két hétnél tovább ne használd mert akkor meg arra kattanhatsz rá, és arról se egy sétagalopp lejönni...


Szurkolok neked, eszméletlen veszélyes az a szer, minél előbb tedd le! És ha egy kis lazulásra vágysz (persze csak utána ha sikeresen lejöttél erről a mocsokról) akkor ott a jó öreg zöld, az kiadja amit ki kell, és nem leszel zombi tőle. ;)


Hajrá!

2015. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2,5 évig használtam herbált ,az elmúlt fél évben kis túlzással minden nap. Elhatároztam magam ,hogy véget vetek ennek. Két hete lesz ,hogy leálltam vele. Még most is érzem ,hogy nyomott ,feszült vagyok. Az első 10 nap nagyon kellemetlen volt. Hidegrázás ,szédülés ,motiválatlanság ,gyomorideg és ehhez hasonló kellemetlen hatások... Semmilyen nyugtatót nem szedtem ezek kiküszöbölésére ha nem muszáj te se szedj ilyesmit. Sportolj ,légy társaságban ,olvass ,kösd le magad. Orbáncfüves teát ajánlom esténként. Neked IS sikeres leszokást kívánok! 23/F
2015. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az elso 2 het a legszarabb hidegrazasok hanyinger az alvas szinte lehetetlen! Igyal sok vizet attol tisztul a szervezeted es neha szivj egy kis sima zoldet de azt se sokat mert az elejen egyszeruen nem lehet bealni tole mert a bio a simaval kereszttoleranciat alakit ki! Undorito szemny ez a bio inkabb vizesd meg es szivd Isten ajandekat mint ezt a mu szart! :)
2015. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb 3 éven keresztül rendszertelenül fogyasztottam, volt, hogy hónapokig semmi, de olyan is, hogy fél évig szinte napi szinten. Most mát végleg letettem, semmi nehézséget nem okozott. A rendes zöld jobb.
2015. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is jó ideig használtam herbált, de főleg a tavalyi év nyarán szállt el velem a ló, egyik spanommal éjjel nappal toltuk már a vége felé ezt a sz@rt(egyébként ezek az utolsó hulladék herbálok, már sokkal veszélyesebb molekulák szerintem, mint amik régen voltak pl AM vagy JWH) azok még hasonlítottak valamelyest az original cannabisz feelingjéhez, de ezek a mostaniak már egy az egyben totál mérgek, amik nagyon komoly fizikai és mentális függőséget okoznak. Amíg szívtam/ szívtuk nem volt komolyabb bajom, max annyi, hogy egész nap zombultam tőle és szédelegtem és full demotivált lettem. De amikor nagy nehezen ráhagytam azt a sz@rt, senkinek nem kívánom amit azután át kellett élnem. Hetekig, sőőt hónapokig flesseltem tőle, de az első egy hónap volt a legsz@rabb, hidegrázás, dőlt belőlem a víz, nem győztem ágyneműt cserélni, mert egy éjszaka össze izzadtam vagy 2 szettet. a szívem és a vérnyomásom össze vissza járt, koordinációs problémáim voltak, remegtem, kb egy hétig nem aludtam semmit, nem tudtam enni, mentálisan zavart lettem, random sírások jöttek rám, a valóság érzetem elszállt és nem beszélve a hetekig szűnni nem akaró brutális pánikrohamokról, KEGYETLEN VOLT! Haveromat a leállás után egy héttel elvitte a mentő, mert bekattant az utcán ordibált és neki ment mindenkinek, egy másik ismerősöm is ebben az időben állt le róla, őt újra kellett éleszteni a mentősöknek, mert leállt a szíve. Azóta eltelt majdnem fél év, nagyjából helyre jöttem, fizikailag már semmi bajom nincs a pánikrohamok is teljesen megszűntek idővel, de még mindig sokkolódva gondolok vissza arra a ritka tré időszakra. Mostanában már rendes greent szívok és szánalommal tekintek vissza a herbálos időszakomra, ami nagyon nagy hiba volt és mindenkit aki ezt olvassa óvaintek ettől a roppant veszélyes méregtől!
2015. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az durva utsó! Ezek szerint én szerencsésebb voltam. Lehet, hogy más környéken másmilyen cuccokat tolnak és nálunk nem volt annyira durva, de persze dealertől is függhet, hogy mit ad el. Mert, hogy nekem semmi gondom nem volt a letevésével. Mondjuk olyan nagyon soha nem is voltam rákattanva, de körülöttem az ismerősöknek se volt ilyen durva, bőven nem.

Akárhogyis, tényleg mindenképpen elkerülendő, a rendes zöld ezerszer jobb.

2015. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tapasztalom én is a hidegrázást, izzadást, agyam nulla, elhatároztam leteszem én is, első körben próba az adaglevétel+frontin kombó, Ha végre sikerül letenni, arra fogom szánni az időmet, hogy akit csak lehet lehozzak erről a szarról ha kell bérelni fogok termeket és előadást tartok. Ez a pokol kapuja higgye el aki szivja, ha megszabadulam a démontól jelentkezem.
2015. máj. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!