Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire befolyásolhatta...

Mennyire befolyásolhatta maradandóan a cigarettázás az egészségemet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csak egy fajta "szociális dohányos".

Össz-vissz ha 15 dobozzal elszivtam életemben akkor szerintem jóval többet is mondtam mint a valóság.

Most teljes mértékben abbahagytam, egy hónapja hozzá sem nyúltam önelhatározásból. Arra lennék kiváncsi hogy ez mennyire befolyásolta maradandóan az egészségemet. Összesen talán egy-másfél évig csinálhattam ezt.

Azért kérdezem meg, mert már hallottam olyat hogy valaki 15 év dohányzás utáni azonnali leszokás után lett tüdőrákos. Okozhatott ez bármi további károsodást a testemben ha csak ennyi ideig csináltam, és csak minimálisan?

Köszönöm a tapintatos, és hozzáértő válaszokat. :)


[21/F]



2015. jan. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ennyi az a mennyiség ami gondot okoz. Nyugi
2015. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj fiatal rugalmas szervezeted van, nem lesz gond.
2015. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallani mindenfelet hall az ember... De ilyen mennyiseg utan semm bajod nem lesz. Ez a volt tanarom egy heti adagja volt, Isten nyugosztalja, 74 evesen hunyt el, de akkor mar mindket labat amputaltak, persze a bago miatt.

Gratulalok, hogy letetted, jol dontottel!

2015. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!