Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Január 14. -én szívtam utoljár...

Január 14. -én szívtam utoljára marihuánát. És február első hetében mennem kell vérvételre és vizeletet is vinnem kell. Kimutatható lesz akkor még a szervezetemben a THC?

Figyelt kérdés
16 éves 56 kilós lány vagyok. Rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek!:)

2015. jan. 21. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Több száz ilyen kérdés van. És NEM, csak akkor találják meg, ha arra kérnek vizsgálatot, egy általános vérképből sose.
2015. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most tök őszintén, mitől parázol?
2015. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják kimutatni, mert NEM KERESIK!

Ha keresnék, akkor kimutatnák.


De mi a fenének drogozol 16 évesen?????

2015. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy éve még csak herbaloztam szoval ez egy jobbik eset:D

Nem én vagyok az egyetlen 16 aki valaha elszivott egy spanglit.

2015. jan. 21. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyuhi,általános labor nem mutatja ki,csak ha direkt ezt néznék. Nem keel t artanod :)
2015. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

"Nem én vagyok az egyetlen 16 aki valaha elszivott egy spanglit."


Ezt tudjuk :)


De engem mindig szomorúsággal tölt el, mikor megyek haza éjjel, és a belvárosban a kis tinik hánynak, fetrengenek a sarkokon.

Egyszerűen csak sajnálom, a nagy részük valszeg kinövi, de akkor is.


Én is csináltam és csinálok sok hülyeséget, de legalább a drog kimaradt az életemből, és ezért nagyon hálás vagyok.

2015. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jan. 21. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:

így nem de direkt vizsgálattal kb egy hónap..

ne herbálozz tényleg az egy vegyszeres szrság..!

2015. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Engem nem az zavar, hogy drogot szívsz, te életed, pont letojom. Az már sokkal inkább fel tud b.aszni, hogy:

1. Ahhoz már nincs p.fád, hogy felvállald. Gusztustalan sunyi ember vagy aki nem vállalja a tettei következményét. (Ha sima cigit szívnál, lopnál egy ezrest anyád tárcájából, vagy innál egy doboz sört ugyanezt mondanám)

2. Annyi eszed sincs, hogy utánanézz (kb az 1000 ilyen kérdés, de a google-hez sem kell mérnöki diploma).

2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen alaptalanul mondod ram azt hogy "gusztustalan, sunyi" ember vagyok. De te véleményed. Névtelenül nevtelennek mindenkinek nagy a szaja.
2015. jan. 21. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!