Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigibe kevert szerecsendio...

A cigibe kevert szerecsendio tenleg halucinogen lehet de tulzasban halalt is okozgat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én annyit tudok, hogy mint talán minden csonthéjas, tartalmaz minimális mennyiségű cianidot. kétlem, hogy halálos lenne, de az sem lehet véletlen, hogy nem árulnak szerecsendiós vagy hasonló cigiket.
2015. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerecsendiót enni szokták, nem elszívni.
2015. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
enni szokták, rengeteg kell belőle, 2-3 szem... borzalmas íze van, nehéz hányás nélkül megenni, 1-2-3 napos trippeket is okozhat ami bad trip esetén nem szerencsés... és borzalmas többnapos másnaposság szerű érzés jön a végén... én nem ajánlom... ennél még a csattanómaszlag is jobb... persze bele is lehet halni mindkettőbe.
2015. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem elszívni, hanem joghurtba keverve érdemes fogyasztani. Nem próbáltam, mert állítólag nagyot üt. Az izgalmas benne, hogy nem azonnal.
2015. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!