Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzásra tényleg rá...

A dohányzásra tényleg rá lehet szokni? Vagy maximum úgy mint pótcselekvésre? Én 1 évig csináltam társaságban és amikor vége lett a sulinak nem szívtam többé, mert nem érdekelt. Akkor én hogy hogy nem szoktam rá?

Figyelt kérdés

ez volt 10. ben. adig naponta 1-2 szél tuti elment, de amikor nem voltam velük nem cigiztem. aztán pár éve olvastam a neten a kretek cigarettáról, a DJARUM ról, azt kipróbáltam, és iszonyat jó volt. na ezt még élveztem is. azóta évente 1 doboz elmegy, de csak nyáron, és csak hangulatos kedvemben. sosem szoktam rá a cigarettára. nincs bennem kényszer, ha arról lenne szó hogy többé nem szívhatok egy szálat sem, mert valahogy betiltanák, akkor sem lenne semmi bajom.... Nos, akkor kérdem én, aki társaság kedvéért cigizett egy évig, és alkalmanként, hangulattól függően nyáron maximum egy doboz DJARUM cigarettát elszív, hogy:


Tényleg rá lehet szokni erre????


2015. febr. 3. 19:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát érdekes. nekem 138 az IQ-m,nemrég mérték az Asperger szindrómám miatt, szal lehet emiatt nem éreztem ezeket a felerősödött agyi funkciókat?
2015. febr. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!