Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek baj ha 14-évesen...

Szerintetek baj ha 14-évesen cigizek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem magadtól is tudod,hogy igen. különben ha rá is szoksz nehéz lesz letenni
2015. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok rászokni csak néha a haverokkal!
2015. febr. 6. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy igen!
2015. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, drogoznod is kéne, meg hullarészegre inni magad. Szerinted???
2015. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ez a baj, hogy a haverokkal. Ahelyett, hogy egymást lebeszélnétek a cigiről, menőnek tartjátok, és egymást túllicitálva szívjátok. Most még nem nehéz lemondani róla. Mutass példát TE. Vagy akkor nem vagy már haver?
2015. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdező,én is így kezdtem. aztán 10évig ez így maradt,csak már egyedül is kívántam, reggel első dolgom volt,kaja után megint, lefekvés előtt is, stbstb.


most próbálok leszokni. még nagyon az elején vagyok,rossz..

2015. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
baj a tüdőrák?
2015. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Anyósom most halt bele az állandó dohányzásba.Tüdőrákot kapott,ami ráterjedt az agyára a mellére.4 műtéten esett át levették az egyik mellét a tüdejének nagy részét ki kellett szedni,az volt kétszeri alkalommal aztán utolsó volt az agyműtét,de utána tele lett daganattal és az orvosok már nem nyiszálták tovább.Sokat szenvedett.Pedig ő huszonévesen kezdte a dohányzást.Szóval ha jót akarsz magadnak és nem akarod ,hogy egyszer egy tüdőszűrés vizsgálat alkalmával közöljék veled a halálos betegséget,ne dohányozz!!!!!!Sok kíntól és szenvedéstől óvod meg magad.
2015. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2015. febr. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!