Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális zavar?...

Ez milyen mentális zavar? (Részletek leljebb! )

Figyelt kérdés

Ismerősömmel tegnap sírva beszélte el, hogy szerelmes a hugába. Válás után a szülők megosztották a gyerekeket, és alig látták egymást egészen addig, amíg az anya meg nem halt, és a most 16 éves lány az apjához és a 23 éves bátyjához került.

Édestestvérek, és mégis talán azért, mert alig látták egymást (születésnapokon és karácsonykor) a testvére megfektetné. Pedig én úgy tudtam, hogy a testvérek esetén már csak a feromonok is olyan undort váltanak ki, ami lehetetlenné teszi egészséges emberek között a vérfertőzést.


Ez milyen mentális zavar?


2014. dec. 25. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Semilyen, nincs köze a feromonokhoz a testvériségnek.

Nem mentális zavar, csak vérfertőző, de ha védekeznek akkor még az sem, hiszen nincs következmény..


Gyakorlatilag két egymásnak ismeretlen ember.


Ha pl örökbefogadottak lennének akkor is létrejöhetne ugyanez a szitu, és mégcsak fogalmuk se lenne róla.

2014. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod, hogy ez normális jelentség?

Persze szemrevaló kis tini, de akkor ezek szerint a gátak, amit az ember érez a testvére iránt az "nevelt" hajlam?

Nekem csak fiútestvéreim vannak, így ezt nem tudhatom.

2014. dec. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!