Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nézi le az ex-dohányos...

Miért nézi le az ex-dohányos a mostaniakat? A dohányzás egy rossz szokás?

Figyelt kérdés

sok ex-dohányos azt mondja akik évekig szívták a cigit, hogy semmi értelme, és inkább egy rossz szokás..

.

de ha évekig szívták akkor miért nem látták, hogy semmi értelme előbb?

és a mostani dohányzóktól miért nem hallani hogy semmi értelme?

tehát az ex-dohnyos most büszke magára, hogy ő legyőzött egy rossz szokást és milyen tuti dolog?



2015. febr. 14. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A dohányzás egy szenvedélybetegség, függőség. Az említett ex dohányosok nyilván hősnek érzik magukat, ami részben igaz, hiszen saját magukat győzték le. Persze a dolog összetettebb. Sokan csak makacsságból nem szoknak le, mert ezzel saját különlegességüket fejezik ki vagy gondolják, hogy ez jelenti nekik a "mindent megtehetek" szabadságát és valójában nem függők. A függők meg valóban megszenvednek a megszabadulásért.
2015. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
A dohányzás nem olyan rossz, mint ahogy sokan gondolják. Ha ez nem lenne, ráfognák pl. a narancslére hogy hú milyen káros megdöglessz ha iszod. A nagyvárosi levegő 1000x rosszabb, és nem feltétlen okoz a cigi rákot, és nem kell cigizni a rákhoz. Az exdohányosok csak menősködnek, hogy letették, de utólag könnyebb okosnak lenni :) És inkább cigizz mint hogy drogozz vagy igyál :)
2015. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert aki abbagyja ,az nyilván rájött hogy nem jó az a dolog.


aki szívja az így próbál védekezni,mentegetőzni

2015. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ex-dohányos vagyok.


Mikor leszoktam baromira kezdett zavarni ha körülöttem cigiztek, rájöttem hogy a cigi nagyon büdös és már akkor köhögnöm kellett amikor elmentem egy dohányos mellett.

A másik hogy amikor leszokik az ember, átgondolja hogy miért cigizett, mi volt jó a cigiben és rájön hogy az égvilágon semmi!

2015. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert, ma igénytelenebb dolog dohányozni, mint 20 éve.

20 éve még elegánsabb helyeken sem volt ciki dohányozni, 10 éve sem könnyedebb helyeken. Ma csúnyán néznek arra is aki strandon, egyszerű vendéglátóhely teraszán, utcán, szállodai/társasházi erkélyen, stb. dohányzik. Kertes házban teraszon/kertben lehet már szinte csak mást nem zavarva rágyújtani.

2018. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!