Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sikeresen leraktad a cigit?...

Sikeresen leraktad a cigit? Mesélnél a pozitív fejleményekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az én történetem röviden, úgy hangzik, hogy 13 éves koromban édesanyám eltávozott tőlünk és bár, tudatlanul, elkezdtem dohányozni és tíz év kellett, hogy rájöjjek, hogy ezzel elpazarlom remek adottságaimat. Kérlek titeket, meséljetek bármilyen pozitívumot a dohányfüst nélküli életről!!! :)

2015. febr. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

25 év után tettem le (napi 2 doboznál), már több mint 10 éve. A szokásos hibába beleestem, felszedtem úgy 20 kilónyi túlsúlyt, ami magas vérnyomást eredményezett. Be kell látnom, hogy lefogyni jóval nehezebb, mint a cigit letenni, de ezt is megoldom :) Tehát a pótcselekvésre nagyon figyelj, semmiképp ne a kalóriákat válaszd. Ettől függetlenül, csak pozitív hatásai vannak a leszokásnak. Talán a legjobb, hogy újra rendesen érzem a szagokat, ízeket! Nincs többé büdös bagó szagom, nem sárgák az ujjaim/körmeim. Ritkábban kapok el influenza szerű betegségeket, nincs sípoló tüdő, nincs reggeli köhögés, krákogás. Egy-egy buli után hamarabb kiheverem a másnapot, nem lihegek egy kis mozgás után és nem utolsó sorban, minimum napi 1.000 Ft marad a zsebemben.

Szóval hajrá, csak a túlsúlyra figyelj!

2015. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Örülök neked
2015. febr. 19. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves korom körül kezdtem el cigizni,naponta 1-2 szál hétvégén több is volt. Most 17 éves vagyok,mindjárt 18 leszek,és boldogan kijelenthetem,hogy 17 éves koromra leraktam a cigit :DD Annyi a pozitívum,hogy több pénzem marad,nincs büdös füst szagom,meg talán többet tudok futni.Súlyom amúgy is sok volt,cigi után nem tudom lehet felment valami,de most már fogyózok és lement 6 kiló.
2015. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SMS0222 válasza:
100%
Én is 10 ev utan raktam le!:D Az elott minden nap,ha nem volt nalam cigi egybol lerohadtam veni egy dobozt es hidegen hagyott ,hogy ha pl kesek az orakrol,de ha mar 500 metert kelet futnom azt hittem ossze esem,most kb 2 eve nem gyujtotam ra es keszulok a tavaszi maratonra. Es a legjobb en iranyitom magamat nem egy rohadt papirba tekert dohany :D
2015. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jé, ez tök jó! :) Engem is érdekel a maraton :D Két hete szaladok, a 6 kilométert megállás nélkül egész jól bírom, többet is tudnék futni, csak hát, jobb fokozatosan növelni a távokat :D Olvastam, hogy a maraton hossza 42 kilométer, annak fele 21, ha futok egy negyed maratont, ami 11, az már felér nekem egy saját magam készítette külön díjjal :D
2015. márc. 3. 01:52
 6/6 SMS0222 válasza:
Hat egyertelmu barmennyit is tudsz futni minden jobb mint cigizni :)
2015. márc. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!