Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tehetnék, hogy leszokás...

Szabinka2323 kérdése:

Mit tehetnék, hogy leszokás után ne egyek folyton?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8 évig dohányoztam, január elsejével viszont leraktam a cigit. Azóta eltelt 2 hónap és rajtam 15 kiló plusz felesleg gyűlt össze. Igaz hogy nem kívánom a cigit, de más betegséget se akarok elkapni ezáltal. 173 cm magas vagyok, sose voltam egy nádszál vékony lány, de látom magamon hogy ez gáz. Az utóbbi időben figyeltem hogy mit eszek, igyekeztem minél többet tornázni, de változás semmi. Ha van jó tanácsod, szívesen fogadom!!

2015. febr. 25. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Rágózz. Tényleg jó pótcselekvés.
2015. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig legyen egy szipkás flaska melletted teli vízzel és abból szürcsölj.


Egyébként lecsúszik az majd lassan, ha elmúlik a kényszer.


Nekem 13 kiló jött fel pár hónap alatt, ami 4-5 hónap alatt ment le úgy, hogy semmi krumplit, kenyeret, tésztát nem ettem, csak húst és salátát.

2015. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Onuralom. Ha a cigirol le tudtal szokni akkor a felesleges evesrol is le tudsz.


Amugy meg ha ehes vagy ragcsalj valami egeszsegeset, mondjuk egy repat. Persze azt se kiloszamra :)

2015. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Megpróbálkozom mindegyikkel :)
2015. febr. 25. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyers zöldségeket vagdostam hosszúra(reggel) kitettem az asztalra,ha enni támadt kedvem,akkor abból ettem. Sok vizet is ittam,és bár nem egészséges,de diétás üdítőt is ittam.
2015. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a zöldség + víz kombináció beválik, amióta ezeket nyomatom jobban érzem magam, sőt éhes se vagyok annyira! Köszönöm nektek :) :)
2015. febr. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!