Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés először betépni?

Milyen érzés először betépni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mitől ..

Mit akarsz kipróbálni?

2015. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én semmit csak érdekel. a fűre gondoltam
2015. márc. 8. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

felerősíti az aktuális lelkiállapotodat ..

nézd meg ezeket

https://www.youtube.com/watch?v=31acTOzV6xY

https://www.youtube.com/watch?v=yJJRVleE3_Q

2015. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban a hippocampusra hat.

Előbb a rövidtávú memóriádat teszi tönkre, majd (egyszerűen fogalmazva) fokozatosan elbutulsz.

2015. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elsore az eg vilagon semmit sem fogsz erezni. Semmit! Olyan lesz mint egy sima cigi csak mas izzel.
2016. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szépen, lassan üt be. Nekem olyan, mintha fel sem tűnne, hogy mikor kezdődik a hatás, amikor már betéptem, néha akkor is olyan, mintha még mindig nem lennék betépve. Egy másik pillanatban viszont tisztában vagyok vele, hogy ez már az, és akkor röhögök. :D

Szó szerint érzem, ahogy a pupilláim kifelé tágulnak és ezzel egyidőben szaporodnak a gondolataim. Összemosódnak a hangok és megfordul azoknak az erőssége: a zenét csak összemosódva hallom, az emberek beszélgetését is, de egy öngyújtó csattanását tisztán.

Szédüléshez hasonló bizsergő érzés fog el, mintha repülnék, nem érzem a lábamat a földön és olyan, de olyan boldog vagyok.

Nem olyan, mint a részegség, tudom, hogy hol vagyok és nem vagyok rosszul, ponthogy jól és egy másik dimenzióban érzem magam, ami amúgy párhuzamos a valósággal, csak sokkal királyabb. Gátlásfeloldást okoz. És kedvesebb vagyok. Megtágítja a tudatom, megértést ad dolgokról.más életszemléletet ad a dolgokról. Nagyon durva hogy mikre rájövök akkor.Amire nem tudnék rájönni, amikor tiszta vagyok.. Semmi rossz élmény.

A hatás vége felé a gondolataimat és a kimondott szavaimat nem tudom megkülönböztetni, azonosítani, nem tudom, mit mondtam ki és mit gondoltam csak.

Aztán ahogy múlik, enni akarok és inni, valamint cigizni.

Amikor elmúlt, ismét visszatérek a valóságba, mintha semmi sem történt volna, igazából elég nehéz visszahozni egyből utána, hogy milyen volt. Nagyon fura, egyszerre tudok mindent, és egyszerre tök komplex minden.

Én szeretem nagyon :) :)

2017. márc. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kedved lesz tőle és röhögni fogsz mint az állat
2018. aug. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!