Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohány vagy ásványi kő (vízipi...

Dohány vagy ásványi kő (vízipipa)?

Figyelt kérdés
Szerinted melyik a jobb ?

2015. febr. 11. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, akarsz-e élni. :D
2015. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi van ?
2015. febr. 12. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

hát az ásványi kő egészségesebb, viszont az élvezeti értéke (szerintem) nulla. nincs sok füstje és az íze se túl jó

a dohány károsabb (közel nem annyira mintha cigiznél), viszont nagy füstöt lehet vele fújni és szerintem jobban kijön az íze :)

szóval ha nekem választanom kéne arra a 1-2 hetente amikor begyújtom a pipámat akkor a dohányt választom :D

2015. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó.

Füstje tényleg nagyobb a dohánynak kicsivel. De nem sokkal.

Amúgy én haverokkal szoktam vizipipázni, egyedül nem. A hangulat a fontos, nem maga ami benne van (számomra).

2015. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 without ***** válasza:
inkább dohány pasztával keverve a legjobb, tömésenként ásvánnyal talán olcsóbb is az ásványoknál a hőre se igen kell ügyelni nyugodtan lehet adni neki hisz nem fog megégni ha szabad márkát ajánlani akkor én a shisharomát ajánlom a kavicsokhoz viszont árt beszerezni egy vortex vagy phunnelt kerámiát egyiptominál az összes melasz a pipatestben fog landolni
2015. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a dohány! Kipróbáltam már a követ, a pasztát és a zselét is, egyiknek sincs olyan íze és füstje, mint a dohánynak.
2015. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!