Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 12hetes kismama vagyok....

Gombabugi kérdése:

12hetes kismama vagyok. Hogyan tudnám lerakni a cigit? Mielött teherbe estem volna, napi 2 doboz hoszú piros malborot szivtam. Ma már csak napi 5 szálat kb. de ezt is elszeretném hagyni. érdekelne, hogy ti, hogyan tudtátok lerakni teljesen.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

rá se szoktam


anyám 16 évesen kezdte, terhességei alatt végig bagózott, nekem és a húgomnak is fejlődési rendellenességünk van

2015. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az miben mutatkozik meg nálatok? :-(
2015. ápr. 4. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gerincproblémákban, szemproblémákban
2015. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne hagyj magadnak lehetőséget, ha nem tudod megállni.

Az én trükköm egy ultrahang kép volt a babámról.

Rá raktam a cigis dobozra, amiben volt egy szál.

Mellette ha rámjött, inkább berágtam egy almát, répát, ropogós kekszet, bármit.

2015. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az elsö válaszadónak üzenem,hogy nagyon sajnálom :-(

a második válaszadónak pedig nagyon köszönöm.én is rágcsival próbálkozom,de utána még rosszabb..evés után sajnos nagyobb a vágy,h rágyujtsak.pénteken megyek ultrahangra a pocaklakommal.én i a képét fogom lövenni ha rágyujtanék :) ugy biztos nem fogok :)

2015. ápr. 4. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a képes jó nagyon! :D


Amúgy én is hasonló cipőben járok, sajnos dohányzom. Napi 1-2-3 szálat. Utálom magam miatta. Terhesség előtt napi két doboz volt, jelenleg 15 hetes vagyok.


És ne haragudj utolsó de ezt a képeset én koppintom, remekül ment amikor mérsékelni akartam a dohányzást de ahogy eldöntöttem hogy egyáltalán nem gyújtok ra, gyakran nem vagyok képes rá. Állandóan cikkeket olvasok, hogy mennyire ártalmas és használ de amikor ürül a nikotin a szervezetből cigi utáni nap a legrosszabb. Na akkor túl gyenge leszek.

2015. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szörnyű,h a cigi milyen függöséget okoz.azt hizem,hogy ha végre sikerül letennem a cigit AZ ÉLETBEN NEM GYUJTOK RÁ TÖBBET!!!!!!A KÉP-es dolog pedig nagy ötlet!!! :) drukkolok neked is 15 hetes kismama
2015. ápr. 4. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én is neked! :) utálom a cigit én is.
2015. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.és sajnos nem utáljuk :D pont ez a baj.de most ha beledöglök is LETESZEM!!!!!!!
2015. ápr. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!