Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohanyzas káros?

A dohanyzas káros?

Figyelt kérdés

az unokatesom megtudta hogy meg nem dohanyoztam es azt mondta hogy probaljam ki. szerintetek van mellekhatasa? es karos?

32/L


2015. ápr. 12. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem káros.

Csak kamu tudod.

Csak azért nem árulható 18 éven aluliaknak, mert elég bevétele van a cigi boltoknak a tinik nélkül is.

A csak viccből van ráirva, hogy rákot okoz, öl, csökkenti az immunrendszer hatékonyságát, az meg csak összeesküvés elmélet, hogy a cigizéssel összefüggésbe hozható halálesetek száma elég durva

2015. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha valaki nem hiszi el, hogy káros, az nézze meg mennyit árt vele a pénztárcájának
2015. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szenvedélyek mindig károsak, mert végletesek. Én nem azért nem dohányzom, mert káros, hanem egyszerűen nem éreztem késztetést és amikor kipróbáltam, akkor is kellemetlen volt, tehát el sem jutottam addig, hogy bármiféle élvezetet találjak benne, amit aztán ütköztetni tudtam volna a "káros" hatással.
2015. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Akar karos az egeszsegre, akar nem, en nem ajanlom, hogy dohanyozz. Egyreszt rohadt draga, idopocsekolo. Masreszt nagyon sz*r erzes. En eletemben ket szal cigit szivtam. Mindkettonel majd megfulladtam az undorito buztol, es utana napokig ereztem a szamban egy undorito izt. Szoval egyaltalan nem erdemes elkezdeni. En is csak azert probaltam ki, mert megakartam felelni az ostoba cigista tesomnak, es azt hittem ettol meno leszek. (De akkor meg kis fiatal voltam, mostmar nem tennek ilyet).


Szerintem ne cigizz, mert tenyleg semmi ertelme. Csak a gazdag dohanyvallalatok zsebebe tomned a penzt. Annak pedig van jobb helye is annal.

2015. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyilvan karos egy 32 eves embernek ezt mar tudnia kellene
2015. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint egy 32 éves nőnek ezt tudnia kéne.

Természetesen 1 szál nem káros még, elszívsz egész életedben 2 szálat mikor kipróbálod nem fogsz meghalni 1 éven belül.

De vigyázz! Valaki még 30 évesen is rászokhat!

2015. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!