Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Amikor otthon...

Dohányosok! Amikor otthon kiderült, hogy cigiztek mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
Nagy balhé volt belőle? Leakartak a szülők szoktatni titeket? Vagy belenyugodtak?

2015. ápr. 12. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Felnőtt voltam.
2015. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, egy hete nem gyújtottam rá és többet nem is fogok, tehát ez örök titok marad. :)
2015. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apám csak annyit mondott,ne dugdossam előle az égő cigit mert felgyújtom a lakást. XD
2015. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Anyukám kibukott. Sokáig titkoltam majd egy évig nem jött rá, aztán egyszer az utcán észre vett. Sírva ment haza hogy csalódott. Én azonnal kidobtam a teli doboz cigit, de nem mertem haza menni, szégyelltem magam. Ő végül is utána annyit mondott hogy nem érdekli, azt csinálok amit akarok de azt hitte több eszem van. Sokáig, majd fél évig nem gyújtottam rá.

Aztán megtudta a tőlünk külön élő apám hogy dohányoztam, közölte hogy ha meglát a kezembe egy szál cigit is nem fogja érdekelni hogy csak megfogtam a barátnőmét eltöri kezem-lábam. Ekkor szoktam vissza én marha, amolyan majd én megmutatom hogy nekem nem parancsol apám főleg ilyen dologba pont ő aki napi 5 dobozzal szív. Aztán kiderült hogy csak azért mondta mert az élettársa veszekedett vele hogy miért nem szól érte, ő meg fülét-farkát behúzva engedelmeskedett és kiosztott. Uh apám végül is engedte csak titokba. De ennek már 13 éve...

2015. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :D
2015. ápr. 13. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak így tovább.
2015. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
engem elegge leszidott anyukam, elvegre 14 voltam. utcan talalkoztunk ossze anyaval, kikaptava kezembe es eltaposta aztan tobb oras agymosast kaptam bogy mekkorat csalodott bennem, de aztan mondta higy azt csinalok amit akarok, o belefaradt hogy sose csinalom azt amit o ker, stb. itt nem szoktam le, mert hat azt mondta azt csinalok amit akarok, gondoltam ugy rontom el az eletem ahogy akarom:D jivo hetre mar le is szoktam, es megbeszeltuk hogy nem mondja el apanak:) (ket honapja saja titokban visszaszoktam, de mar 17 vagyok, nem nagyon tud mit tenni.)
2015. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!