Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hol szívtatok be elsőnek/...

Ti hol szívtatok be elsőnek/ hol szoktatok?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon amikor haverokkal nyaraltunk hát nem is tudom azóta nem csináltam de nem is vágyom rá nagyon durva volt mert kepzelodtem mindem hülyeseget és olyan volt mintha zsibbadt volna mindenem és az időeg borzasztó lassan telt kb lassított felvetelben...
2015. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
A falu határán kivül egy hídon, jó volt nem birtam megszolalni a röhögéstöl, teljesen máshogy láttam mindent.. azóta is szívok :D
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Parkban.
2015. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Házban, házibuliban faszásabb lenne nem? Bár mi is első szívást elhagyatott játszótéren szervezünk haverokkal
2015. ápr. 13. 21:16
 5/16 anonim ***** válasza:
A helyszín végülis nem sokat számít..
2015. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért számíthat, bár nem LSD-ről van szó, de jobb nyugodt, megbízható környezetben betépni először. Nekem nagy szüleim elmentek otthonról, és a fatárolójukban szívtam el az első dzsointomat, elég lájtos volt, azt hittem, hogy én már nem vagyok betépve, úgyhogy haza mentem, aztán otthon elég érdekes flashjeim voltak.
2015. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavatókor, kicsit több mint egy éve, de annyira be voltam baszva hogy nem nagyon emlékszek a hatására. :D Az emlékek tiszták, csak a hatása nem teljesen.

Utána szeptembertől-januárig néha, legfeljebb 8-10-szer. Hatalmas flashek, gondolatok, történetek. Nem tervezek többet, de nem zárt ki hogy még fogok, viszont biztos nem mostanában. 20/F

2015. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Éjszaka, egy tó mellett, hiba volt. :D Azért amikor töksötétben gyalogolsz full készen, sötétben, kopár fák között, az nem az a kifejezetten jó élmény.


Az első alkalomnál nagyon fontos a megfelelő helyszín, hogy semmi "ne rakja rád a parát". Egy kellemes kanapé, és pár jóbarát (elsőre semmiképp nem érdemes egyedül csinálni) és pár óra amíg tuti nem kell menni sehova, nekem ezek az ideális körülmények. (Meg persze zene és nassolni való, mert a kajafless nem játék. :D )


Ezen kívül szeretek még a szabadban tépni, legfőképp parkokban. Egy jó kis padon, aztán flesselgetni, ahogy járkálnak az emberek minden felé, süt a nap, és közbe persze beszélni a sok baromságot és szakadni rajta.


Ja, és a mozit meg a horgászatot és marhára feldobja a játék. :D

2015. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áhhh nem tudjuk hol kéne, házibuliba gondoltam, de ott más társaság és csak én vagyok ott ilyen újító jelleg :D egyedül meg nincs kedvem hozzá
2015. ápr. 17. 23:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, olyan buliban ne tépj ahol nem szeretik a füvet, mert a sok részeg hirtelen toxikológussá válik, és egész este azzal fognak rágni, hogy miért "rongálod magad ezzel a veszélyes droggal, heroinistaként fogod végezni" :D
2015. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!