Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb és a legrossz...

Melyik a legjobb és a legrosszabb cigi amit életetekben szívtatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer szivtam egy sodort filter nélküli cigi dupla papirral mert szarul let megsodorva :) na nekem ez de azt nemtom milyen dohány volt
2014. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem dohányzom 3 éve és undorodom is már a cigitől, de azért ezeket meg tudom válaszolni.

A legjobb cigi, amit életemben szívtam, egy gyerekkori haverom anyja sodorta miután lefeküdtem vele, Drum dohányból volt, és az íze kedvéért szórt bele egy csipet fahéjat.

A legrosszabb, pedig egy barna sophiane volt, ami az esőben ázott 1-2 órát, de annyira pangott a tüdőm, hogy bevittem, a sütőben megszárítottam és elszívtam..

2014. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy buliban szívtam valami vékony, epres cigit, azthiszem Kiss volt a neve. Azóta sem vettem olyan, mert általában pattintós cigiket szívok. Meg egyszer megkínáltak orosz cigivel, szörnyű volt, vodkás utóíze volt, de azért elszívtam egy szálat. Azóta soha többet.
2014. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ukrán, hamisított Marlboro. Minden slukk kínszenvedés volt.
2014. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem a legjobb Sárga Bond volt, a legrosszabb Zöld LD. Érdekes, én már tekertem vásárlási blokkból is cigit, meg szívtam csikket, de egyik se überelte azt a fos LD-t. xd

Köszönöm a válaszokat amúgy, jöhetnek még!

2014. aug. 21. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb eddig a Marlboro

A lgrosszabb: Nem emlékszem a márkájára de azt tudom,hogy rohadt erős mangó íze volt.Az első 1-2 jó is volt,de utána elhánytam magam tőle olyan szar volt.

2014. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nekem legjobb eddig a Kool XL volt, a legrosszabb a barna Sopianae szivarka volt. Attól a mai napig hányingerem van ha csak rágondolok...
2014. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legjobb eddig a Djarum Cherry. Legrosszabb pedig szürke Flyod - valami szerb cigi :D na attól olyan rosszul lettem, hogy még most is szar rágondolni.
2014. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ciginek számít-e, de szivarkák... Bármilyen szivarka is legyen, borzasztó. Még a 800 forintos Momentos is, nemhogy a 430 forintos Fecske. Fujj! Ha tényleg cigiről akarunk beszélni, akkor a barna sophie. Legjobb ciginek a Djarum Blacket tudom mondani, de ahhoz elég "megtehetinek" kell lenni, ezenkívül a cseresznyés-vaníliás tillbury dohányból töltött cigi is fincsi. Örök kedvenc az arany marlbi.

A móka kedvéért azért megemlíteném, hogy a "Green Peace"-nél nincs jobb és üdítőbb cigi.;)

2014. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: fekete Player's

Legszarabb: piros RGD, sárga Acapulco

2014. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!