Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van bármilyen kis káros...

Van bármilyen kis káros hatása az egészségre a csupán ásvánnyal történő vizipipázásnak?

Figyelt kérdés
Bármilyen kis kártékony hatása is van az számítana a számomra. Szeretnék vizipipázni mert nagyon tetszik az illata, de nem tudom hogy akkor biztonságos-e az ásvánnyal történő pipázás. Igazábol mindenhol azt látom/ hallom, hogy nem káros. Végülis tényleg csak a köben lévő aromaanyag párolog és nincs benne semmi nikotin vagy kátrány, sőt még füst sem ugye mert ez esetben csak vízpárát szívunk be ami nem károsítja a tüdőt.

2015. ápr. 16. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy magát a szenet is szívod, szóval nem egészséges.
2015. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végülis igaz. CO meg CO2 az kerülhet a szervezetbe. Erre nem is gondoltam. Köszönöm :)
2015. ápr. 16. 18:47
 3/6 savanyújóska ***** válasza:
Nem is a CO meg CO2, az kiürül, meg max. beszédülsz tőle, de függetlenül attól, a füst mindig valamilyen részecskékből áll, és a víz azért nem szűr ki mindent. A kő elönye, hogy a dohánnyal ellentétben, nem járul hozzá semmivel a füsthöz, csak au illatanyaggal, ami annyira azért nem vészes.
2015. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Off-ot nem igazán kéne irogatni, amugymeg a nagyon sokszor erősebb ízélményről számolnak be a minőségi kő esetében a dohánnyal szemben.


A másodiknak pedig köszönöm a válaszát!

2015. ápr. 18. 22:35
 5/6 A kérdező kommentje:

4# na látod ezt vártam tőled ;)


5# nem is kétlem, hogy dominánsabb a dohány, de több 10 éve pipázó vp shop-osokat kérdeztem akik azt mondták, hogy ha jól tömöd és minőségi pipában használod ( pl. mint a mya ) akkor kis különbség van csak a kettő közt, na meg nem érzed a dohányt. De bármit is van ez Off nem válasz a kérdésre, ami elvileg itt tiltott. Ezért szar ez az oldal mert jobbára csak az oltás megy a segítség helyett.

2015. ápr. 20. 20:13
 6/6 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm a választ :). Boldogsaggal tölt el, hogy van olyan aki rendeltetéséhez méltó módon használja az oldalt.
2015. ápr. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!