Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tenni a panelház...

Mit lehet tenni a panelház folyosóján dohányzókkal?

Figyelt kérdés
Nem tartom se normálisnak se egészségesnek , hogy akkor is érzem a dohányfüstöt mikor a szobámban vagyok , hiába van köztünk 2 emelet és egy bejárati ajtó. Felhívtam már a "leteszemacigit.hu"-s telefonszámot , amin be lehet jelenteni , de nem történt semmi. Minden napos eset , van amikor lemegyek és ott ülnek és dohányoznak. Arra gondoltam , hogy felveszem őket videóra és elmegyek a rendőrségre. Vélemény ?

2015. ápr. 21. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Te ilyen... Nyugdijas vagy akinek kotelessege belekotni mindenbe? Rendorseg ki fog rohogni. Kozos kepviselo. De te fogsz rosszul jarni
2015. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél egy kis porral oltót és fujd a tahó pofájára. Ezzel elharítottad a tűzveszélyt is.
2015. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Házirendbe be kell venni, hogy tilos a dohányzás a házban, de ehhez össze kell ülni a lakóknak és megszavazni, beszélj a közös képviselővel.
2015. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

a kérdezőnek van igaza. mi a fenét dohányzik a folyosón? nemcsak tűzveszélyes de másokat zavar. Én sem pisilek a folyosón vagy csinálok más gusztustalan, káros dolgot.


Közösképviselő esetleg?

2015. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

1. Dohányzás nem gusztustalan.

2. Mint már mondták: közös képviselő

3. Mégis ki a fas zt érdekli, hadd szívja, panelban vannak sokkal kellemlenebb dolgok is.

2015. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
nem gusztustalan ha ömlik a pofájából az undorítóan büdös és káros füst? nem gusztustalan ha egész nap okádhatnékom van mert ömlik a bűz a ruhájából is? de, az
2015. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy okádhatnékod van, egy dolog. Ennyi erővel szarni se szarj, mert "gusztustalan", meg fél napig szarszag van a fürdőben...

Nekem meg a magadfajta fajböszme egyedektől van okádhatnékom, mégse gyilkolászom őket.

2015. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!