Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettatöltő...

Issti kérdése:

Elektromos cigarettatöltő gép. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a kézi töltőt, és jó cigit lehet csinálni, de nekem nagyon macerás, és lassú.

Vettem egy elektromos töltőt ami tényleg nagyon gyors, de nagyon kényes arra milyen dohányt használok.

Ha nem elég nedves a dohány és túl apróra van darálva kiszóródik a cigiből, és könnyen leesik a parázs.

Ha van valakinek nagyobb tapasztalata örülnék ha megosztaná, hogyan lehet a gyárihoz minél hasonlóbb cigit csinálni. Melyik dohány vált be a legjobban?


2010. febr. 22. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A gyárival azonos minőségűt sosem tudunk csinálni.Ott ugyanis gondosan ügyelnek a páratartalomra,hőfokra stb.A dohány levegőtől elzárva tartják a feldolgozásig és nagyon rövid idő tölt el száraz levegőn a becsomagolásig.Szóval amíg mi szerencsétlenkedünk,addig kiszárad a dohány.A kézi töltő a nyerő nálam,kevés dohányt veszek ki egyszerre,a zacsit hamar visszazárom.Hallottam olyant ,hogy gerezd almát raknak a tasakba a nedvesség megőrzése érdekében,én még nem próbáltam.
2010. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én most szeretnék venni ilyen töltőt, ezért érdeklődnék hogy most hogy állsz a vele való töltéssel?Sikerült kitapasztalni hogy milyen dohánnyt érdemes használni hozzá?Valóban lényegesen gyorsabban lehet tölteni vele a cigit mint a kézi töltővel?Hol vetted és mennyiért? Láttam róla egy videót, ott úgy tűnt hogy elég nagy piszkot csinál.a gyakorlatban is? Két tipust láttam a neten. az újabbnak van teteje, és egy gombbal lehet állítani hogy tömörebb cigit készítsen.Ez van neked vagy az elődje?

Bocs a sok kérdésért, de túl drága ahhoz hogy találomra vegyem meg.

2010. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem a legújabb típus volt, de mindegyiken van tömörséget állító gomb. Kipróbáltam többféle dohánnyal, de egyikkel sem vált be. Nedves dohánnyal összetapad, és nem tölti rendesen, szárazon gyorsan lehet tölteni, de kipotyog a parázs a cigiből, úgyhogy megváltam tőle olcsóbban megfizetve a tanulópénzt. Szerintem nem érdemes foglalkozni vele.
2010. ápr. 19. 08:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Azaz a kommentet:)
2010. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Hali!


Nekem megvan már 1 éve és elégedett vagyok vele. Nem potyg ki a hamu. Csak ajánlani tudom. Én ezt használom: [link]

2012. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Utolsótól kérdezném, hogy milyen dohányt használsz hozzá? Mi most vettünk de nem igazán akar összejönni!
2013. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én vettem egy elektromos töltőt,vissza is küldtem,mert olyan kemény cigarettát töltöt,hogy nem lehetett elszívni. látatlanba nem szabad belevágni. Egy jó gép ára 38 ezer forint.
2013. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
2013. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Vargyay péter válasza:
kedves issti és mindenki péter vagyok a számom 20 9528273 én is vettem ilyen elektromos készüléket 02 22 én idén majd a nemz. adó és vámhivatal munkatársai 2 hét mulva lefoglalták és kaptam 1 szép csekket 500 000 forintrol kb 500 szálat töltöttem meg vele jo mi ha kérdésetek van hivjatok nyugodtan .
2014. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Kedves utolsó (Péter): Nekem az lenne a kérdésem, hogy a NAV vajon honnan tudta meg, hogy te mit vettél. Mert ez így nagyon nem életszerű. A cég nyomott fel, akinél vetted? Akkor őt még jobban megbüntették volna. Meg amúgy sem értem, miért lenne illegális cigarettát tölteni, ha minden dohányboltban kapható dohány és hüvely.


Nem az van, hogy te árultad is a cigit, amit töltöttél, és azon buktál le, és azért lettél megbüntetve?

2014. jún. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!