Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagy marha lennék, ha fél év...

Nagy marha lennék, ha fél év cigimentes lét óta megint elkezdenék cigizni?

Figyelt kérdés

A régi szép emlékek...

Mikor sétálva valamerre cigiztem, vártam valakire, cigiztem... Jó volt.



2014. febr. 3. 18:29
 1/5 kismama2 válasza:
100%

Ha eddig kibirtad,bird ki tovább


Habár már rosszul kezded,ha megfordult a fejedben az újrakezdés..napok kérdése és szerintem újból rágyújtasz.

2014. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert később újra szenvedni fogsz a leszokással.
2014. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülye lennél,megérne ez neked havi 30ezret?
2014. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

tudom miről beszélsz, de hidd el csalodást okoznál magadnak. mikor rágyujtasz köhögni meg szédülni fogsz mint anno, és nem azok a szép emlékek jönnek vissza. Aztán rájössz mikor már a következő dobozt veszed hogy átvágtak mert ismét a rabja lettél és nem olyan jok azok az emlékek mert csak a cigi monsatta veled hitette el. Rájössz hogy ismét egy ördögi körbe csöppentél ahol azon kell aggodni ha mész valahova van e nállad elég vagy van e a közelbe bolt. Mindig cigiszagu leszel.

Nem éri meg hagyd meg szép emléknek,a töltöttkápi se olyan jo melegitve.

2014. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a leszokáshoz! Legyél büszke Magadra! Ez kevés embernek sikerül. De Te különb vagy náluk!!!
2014. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!